تاریخ انتشار : جمعه 14 اردیبهشت 1403 - 15:04
83 بازدید
کد خبر : 208873

تعرفه و لیست قیمت چاپ لیبل سال ۱۴۰۳ در چاپخانه های تهران

تعرفه و لیست قیمت چاپ لیبل سال ۱۴۰۳ در چاپخانه های تهران

  تعرفه چاپ لیبل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به آنها میپردازیم. چاپ برچسب به عنوان یکی از خدمات اصلی در حوزه چاپ و بسته بندی به حساب می آید. برچسب ها انواع مختلفی دارند که لیبل کاغذی، لیبل پی وی سی،برچسب اموال، برچسب گچی، لیبل شیشه ای، برچسب متالایز و

 

تعرفه چاپ لیبل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به آنها میپردازیم. چاپ برچسب به عنوان یکی از خدمات اصلی در حوزه چاپ و بسته بندی به حساب می آید. برچسب ها انواع مختلفی دارند که لیبل کاغذی، لیبل پی وی سی،برچسب اموال، برچسب گچی، لیبل شیشه ای، برچسب متالایز و هولوگرام از جمله محبوب ترین و پرکاربردترین آنها هستند.

در ادامه به بررسی انواع لیبل های پشت چسب دار میپردازیم و لیست قیمت سال ۱۴۰۳ هر یک را بررسی میکنیم. در انتها بهترین ارائه دهندگان خدمات چاپ لیبل را که در شهر تهران فعالیت میکنند به شما معرفی میکنیم. توجه داشته باشید که لسیت قیمت های ارائه شده از سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات چاپ لیبل جمع آوری شده اند.

تعرفه چاپ لیبل کاغذی

لیبل کاغذی را میتوان به عنوان ارزان ترین و پرکاربردترین نوع لیبل معرفی کرد. اگر به دنبال چاپ لیبل ارزان و باکیفیت هستید این نوع برچسب بهترین گزینه برای شماست. چاپ لیبل کاغذی در فرم عمومی با ابعاد ۴.۵*۸.۵ تا سایز A3 امکان پذیر است. شما میتوانید برچسب های کاغذی را در سایز های کوچک تر به شکل گرد نیز سفارش دهید. در ادامه لیست قیمت لیبل کاغذی دور صاف در تیراژ ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد در اختیار شما قرار گرفته است. توجه داشته باشید که قیمت ها به تومان هستند.

سایز تیراژ ۱۰۰ تیراژ ۲۰۰ تیراژ ۳۰۰ تیراژ ۵۰۰ تیراژ ۱۰۰۰
۸.۵*۴.۵ ۷,۵۰۰۰ ۱۳۰,۰۰۰ ۱۹۵,۰۰۰ ۳۱,۰۰۰ ۵۷۰,۰۰۰
۸.۵*۱۰ ۱۱,۵۰۰۰ ۲۲۰,۰۰۰ ۳۱۰,۰۰۰ ۴۷۰,۰۰۰ ۹۳۰,۰۰۰
۴.۸*۱۷ ۱۳۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۵۷۰,۰۰۰ ۱,۱۰۰,۰۰۰
۸.۵*۱۵ ۱۶۰,۰۰۰ ۳۱۰,۰۰۰ ۴۴۰,۰۰۰ ۷۱۰,۰۰۰ ۱,۳۶۰,۰۰۰
۱۷*۱۰ ۲۱۰,۰۰۰ ۳۹۰,۰۰۰ ۵۷۰,۰۰۰ ۹۳۰,۰۰۰ ۱,۷۹۰,۰۰۰
سایز A6 ( 14/4 *10/5) ۱۷۰,۰۰۰ ۳۱۰,۰۰۰ ۴۴۰,۰۰۰ ۶۹۵,۰۰۰ ۱,۳۸۰,۰۰۰
سایز A5 (14/4*21) ۱۷۰,۰۰۰ ۵۷۰,۰۰۰ ۸۵۰,۰۰۰ ۱,۳۷۰,۰۰۰ ۲,۶۶۰,۰۰۰
سایز A4 (28/8 *20) ۵۶۵,۰۰۰ ۱,۰۹۰,۰۰۰ ۱,۶۳۰,۰۰۰ ۲,۶۵۰,۰۰۰ ۶,۰۲۰,۰۰۰
سایز A3 (28/8*42) ۱,۳۳۰,۰۰۰ ۲,۵۹۵,۰۰۰ ۳,۸۶۰,۰۰۰ ۶,۲۸۲,۰۰۰ ۱۲,۲۰۰,۰۰۰

لیست قیمت لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای به دو صورت خوانا و ناخوانا تولید میشود. لیبل شفاف (Transparent label) یک نوع لیبل پی وی سی شفاف است که میتوانید آن را در ابعاد و تیراژ های مختلف سفارش دهید. لیست قیمت چاپ لیبل شیشه ای دور صاف در تیراژ ۱۰۰۰ عدد را میتوانید مشاهده کنید:

سایز لیبل شیشه ای تحویل یک هفته ای
۸.۵x۴.۸ |یک لت ۱,۱۰۸,۰۰۰ تومان
۸.۵x۹.۶ |دو لت ۲,۲۱۶,۰۰۰ تومان
۴.۸x۱۷ |دو لت ۲,۲۱۶,۰۰۰ تومان
۸.۵x۱۴.۴ |سه لت ۳,۳۲۴,۰۰۰ تومان
۱۷x۹.۶ |چهار لت ۴,۴۳۲,۰۰۰ تومان
سایز A6 ( 14/4 *10/5) ۵,۵۴۰,۰۰۰ تومان
سایز A5 (14/4*21) ۸,۸۶۴,۰۰۰ تومان
سایز A4 (28/8 *20) ۱۶,۶۲۰,۰۰۰ تومان
سایز A3 (28/8*42) ۳۴,۳۴۸,۰۰۰ تومان

تعرفه چاپ لیبل یووی

برای چاپ لیبل یووی از یک لایه UV روی برچسب کاغذی استفاده میشود که این کار باعث افزایش کیفیت و ماندگاری لیبل میشود. برچسب UV به دلیل کیفیت مناسب و قیمت پایین یکی از محبوب ترین انواع لیبل پشت چسب دار است که توسط لمون پک تولید میشود. چاپ تمام رنگی، ابعاد متنوع و قیمت مناسب از ویژگی های لیبل UV است. لیست قیمت چاپ لیبل یووی دور صاف در تیراژ ۱۰۰۰ عدد در جدول زیر ارائه شده است.

سایز لیبل یووی تحویل یک هفته ای
۸.۵x۴.۸ |یک لت ۱۹۸,۰۰۰ تومان
۸.۵x۹.۶ |دو لت ۳۹۶,۰۰۰ تومان
۴.۸x۱۷ |دو لت ۳۹۶,۰۰۰ تومان
۸.۵x۱۴.۴ |سه لت ۵۹۴,۰۰۰ تومان
۱۷x۹.۶ |چهار لت ۷۹۲,۰۰۰ تومان
سایز A6 ( 14/4 *10/5) ۹۹۰,۰۰۰ تومان
سایز A5 (14/4*21) ۱,۵۸۴,۰۰۰ تومان
سایز A4 (28/8 *20) ۲,۹۷۰,۰۰۰ تومان
سایز A3 (28/8*42) ۶,۱۳۸,۰۰۰ تومان

لیست قیمت لیبل با روکش سلفون (مات و براق)

میتوان سلفون را یک لایه از جنس پلاستیک دانست. سلفون و سلفون کشی بیشترین کاربرد و کارایی را در صنعت چاپ و بسته بندی دارد. روکش سلفون به عنوان یکی از انواع خدمات پس از چاپ یاد می شود. از سلفون برای پوشش انواع محصولات چاپی مانند چاپ لیبل، چاپ ساک دستی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع لیبل یا اضافه کردن روکش سلفون به لیبل کاغذی تولید میشود. روکش سلفون باعث افزایش کیفیت و همچنین زیبایی بیشتر برچسب میشود. در این بخش لیست قیمت لیبل با روکش سلفون دور صاف در تیراژ ۱۰۰۰ عدد را مشاهده میکنید:

سایز لیبل سلفون مات یا براق تحویل یک هفته ای
۸.۵x۴.۸ |یک لت ۲۰۷,۰۰۰ تومان
۸.۵x۹.۶ |دو لت ۴۱۴,۰۰۰ تومان
۴.۸x۱۷ |دو لت ۴۱۴,۰۰۰ تومان
۸.۵x۱۴.۴ |سه لت ۶۲۱,۰۰۰ تومان
۱۷x۹.۶ |چهار لت ۸۲۸,۰۰۰ تومان
سایز A6 ( 14/4 *10/5) ۱,۰۳۵,۰۰۰ تومان
سایز A5 (14/4*21) ۱,۶۵۶,۰۰۰ تومان
سایز A4 (28/8 *20) ۳,۱۰۵,۰۰۰ تومان
سایز A3 (28/8*42) ۶,۴۱۷,۰۰۰ تومان

عوامل تاثیر گذار روی قیمت لیبل

مهمترین فاکتور تاثیر گذار روی قیمت لیبل، جنس آن است. بعد از انتخاب جنس برچسب مورد نظر باید ابعاد و تیراژ سفارش خود را مشخص کنید. همانطور که در جداول بالا مشاهده کردید با بزرگتر شدن سایز لیبل قیمت آن نیز افزایش می یاید. در خدمات چاپ و بسته بندی، تیراژ سفارش با قیمت نسبت عکس دارد. به این معنی که با افزایش تیراژ سفارش برچسب قیمت نهایی هر عدد آن کاهش پیدا میکند. یکی دیگر از مواردی موثر روی قیمت لیبل میتوان به نوع چاپ اشاره کرد، چاپ افست معمولا در تیراژ بالا کاربرد دارد و قیمت آن نسبت به چاپ دیجیتال ارزان تر است. در لیست زیر میتوانید مواردی که روی قیمت چاپ برچسب ها اثر میگذارند را مشاهده کنید:

  • جنس لیبل
  • نوع چاپ
  • اندازه لیبل
  • هزینه طراحی
  • تیراژ سفارش
  • زمان تحویل
  • خرید از تولید کننده اصلی

به جز موارد فنی ذکر شده، خرید مستقیم از تولید کننده و چاپخانه میتواند هزینه نهایی شما به شدت کاهش دهد. اگر سفارش شما نزد واسطه ها ثبت شود، شما قیمت بیشتری پرداخت خواهید کرد. در ادامه بهترین تولید کننده ها و چاپخانه های تهران که برای چاپ لیبل میتوانید به آنها مراجعه کنید را به شما معرفی میکنیم.

بهترین چاپخانه های تهران برای چاپ لیبل

در حال حاضر چاپخانه های زیادی در زمینه چاپ و بسته بندی در شهر تهران فعالیت میکنند. ما با درنظر گرفتن فاکتور های متعددی مانند: اعتبار و سابقه، کیفیت چاپ، ماشین آلات و تجهیزات، قیمت منصفانه و… تعدادی از بهترین مراکز چاپ لیبل در تهران را به شما معرفی میکنیم

۱- مجموعه لمون پک

مجتمع چاپ و بسته بندی لمون پک با سابقه بالغ بر ۳۰ سال فعالیت در زمینه چاپ، بسته بندی و محصولات تبلیغاتی از جمله تولید انواع جعبه، کارتن لمینتی، کارتن سازی، جعبه سازی، جعبه هاردباکس، فرم های اداری، مجلات، سررسید، کتاب، کاتالوگ، بروشور، دفترچه راهنما، فولدر، چاپ لیبل، پوستر، بنر، تابلوهای تبلیغاتی، چاپ ساک دستی و… با شرکتهای متعدد دولتی، صنعتی، خدماتی، فرهنگی و تولیدی، همکاری داشته است.

آدرس: تهران، بزرگراه فتح، زیر پل شیرپاستوریزه،ابتدای ۴۵متری زرند،نبش کوچه تلفنخانه،پلاک ۱۶۶

۲- مجتمع ایران کهن

چاپ ایران کهن فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ از مغازه ای کوچک و با دستگاه های آنالوگ آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه خوش قولی، کیفیت و مسولیت پذیری توانست در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد کند . حاصل تلاش بی وقفه کار کنان و حمایت مخاطبان، بوجود آمدن فضای کاربا مساحت ۹۰۰ متر مربع و بخش هایی مجزا که پاسخ گوی تمام نیاز های چاپی مشتریان و همکاران شده است.

آدرس: تهران خیابان مطهری ، نرسیده به چهار راه سهروردی کوچه سنندج پلاک ۶ مجتمع چاپ کهن

۳- چاپ متین

چاپ متین، یک شرکت نوین و توسعه یافته در عرصه چاپ با کمک متخصصین توانا در زمینه طراحی و به همراه مدیران مسئولیت پذیر ،توانسته است با استفاده از ایده های نوین و بروز دنیا در یک مدت زمان بسیار کوتاه خود را بعنوان یکی از بازیگران اصلی در صنعت چاپ کشور تبدیل کند و یک کسب کار نسبتا بزرگی را در کشور آغاز کند.

آدرس: تهران، بهارستان، خیابان ظهیر السلام، خیابان درویش غربی، پلاک ۱۸ واحد۱

۴- خانه چاپ و گرافیک

مجموعه خانه چاپ و گرافیک، واقع در خیابان انقلاب تهران با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان و در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های بروز در عرصه چاپ دیجیتال و چاپ افست و فراهم نمودن تنوع بی نظیر کاغذ و مقواهای فانتزی بافت دار و ساده در گرماژ مختلف، تهیه دستگاه های برش بسیار دقیق تمام خودکار و استفاده از اپراتورهای حرفه ای و با دانش مجموعه ای از خدمات بی نظیری را برای مشتریان عزیز خود گردهم آورده است.

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان موسوی، پلاک۱۸

استعلام قیمت آنلاین لیبل

تا اینجا با بهترین مراکز چاپ لیبل تهران آشنا شدید و لیست قیمت به روز انواع لیبل را نیز بررسی کردید. اما برای سفارش آنلاین لیبل باید به کجا مراجعه کنیم؟ برای پاسخ به این سوال کافیست به سایت مراکز معرفی شده مانند لمون پک مراجعه کنید تا در کنار استعلام قیمت آنلاین، سفارش چاپ لیبل خود را نیز ثبت کنید. اما ما پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش با کارشناسان چاپ مشاوره کنید و حتماً با آنها تماس بگیرید تا در کنار استعلام قیمت به روز، جزئیات سفارشتان را بررسی کنید تا بتوانید لیبل مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت، تهیه کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 3 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.