تاریخ انتشار : جمعه 29 مهر 1401 - 11:39
44 بازدید
کد خبر : 203505

دانلود زیرنویس سریال ۹-۱-۱:Lone Star – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال ۹-۱-۱:Lone Star – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال ۹-۱-۱:Lone Star کاپیتان استند، یک آتش نشان از نیویورک، به آستین، تگزاس نقل مکان می کند، جایی که باید به مردم کمک کند و وظایف خود را با پشتکار انجام دهد، در حالی که سعی می کند با مشکلات خود مقابله کند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس سریال ۹-۱-۱:Lone Star

دانلود زیرنویس سریال ۹-۱-۱:Lone Star کاپیتان استند، یک آتش نشان از نیویورک، به آستین، تگزاس نقل مکان می کند، جایی که باید به مردم کمک کند و وظایف خود را با پشتکار انجام دهد، در حالی که سعی می کند با مشکلات خود مقابله کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال 9-1-1:Lone Star - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال ۹-۱-۱:Lone Star اوون استرند، آتش‌نشان، نیویورک را ترک می‌کند تا به همراه پسرش به آستین، تگزاس نقل مکان کند تا پس از یک فاجعه به بازسازی یک آتش‌خانه کمک کند.

خدمه با شیوع مسمومیت با جیوه و فاجعه استخر موج روبرو هستند. اوون باید با بیماری خود کنار بیاید. میشل به دنبال یک سرنخ جدید در مورد خواهر گم شده خود است. TK مطمئن نیست که چگونه روابط جوان خود را با کارلوس اداره کند.

دانلود زیرنویس سریال ۹-۱-۱: ستاره تنها جاد از رفتار ترجیحی اوون با T.K. مرجان پس از پخش شدن یک ویدیوی نجات دیگر در مسجد جدید خود احساس طرد شده می کند. اوون به میشل کمک می کند تا اطلاعات جدیدی درباره ناپدید شدن خواهرش کشف کند. در حالی که اوون، میشل و تیم‌هایشان برای نجات کسانی که در مسیرش هستند، مسابقه می‌دهند، گردباد عظیمی در آستین می‌پیچد.

زیرنویس سریال 9-1-1:Lone Star - بلو سابتایتل

زیرنویس ۹-۱-۱:Lone Star اوون و خدمه برای نزاع در یک باشگاه استریپ مردانه، آتش سوزی در کارخانه منی گاو نر و اعتراضی که در آن سمیت مردانه به سطح جدیدی رسیده است، مسابقه می دهند. پل به طور آزمایشی برای اولین قرار بیرون می رود. گریس سعی می کند دوباره با جاد ارتباط برقرار کند.

یک سفر اشتراکی اشتباه می شود. یک حادثه کشاورزی؛ مراسم یادبود بدتر می شود. اوون به طور غیرمنتظره ای با کاپیتان سابق پیوند می زند. مرجان و خدمه به متئو کمک می کنند تا امتحانات کتبی خود را با موفقیت پشت سر بگذارد.

زیرنویس سریال ۹-۱-۱: ستاره تنها اوون و تیم برای مقابله با یک گاو نر فراری در یک ماشین دست دوم و یک برق گرفتگی آشکار رقابت می کنند. اوون مصمم است در حین انجام شیمی درمانی ثابت کند که از نظر جسمی برای این شغل مناسب است. میشل در مورد خواهر گم شده اش نقش آفرینی می کند.

زیرنویس 9-1-1:Lone Star - بلو سابتایتل

زیرنویس ۹-۱-۱: ستاره تنها اوون و خدمه مسابقه برای نشان می دهند که مهمانی به طرز وحشتناکی اشتباه شده است. پدر و پسری در حین گشت و گذار در غار به دام می افتند. اوون به T.K. کمک می کند. گذشته را آشتی دهید؛ جاد و گریس به پدر پیر جاد کمک می کنند.

اوون و خدمه مسابقه برای جنسیت نشان می دهند که مهمانی به طرز وحشتناکی اشتباه شده است. پدر و پسری در یک گشت و گذار در غار به دام می افتند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.