تاریخ انتشار : یکشنبه 1 آبان 1401 - 12:56
52 بازدید
کد خبر : 203599

دانلود زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 کندرا که در سمت اشتباه به دنیا آمده است و از حسادت و رنجش نسبت به زندگی خواهر ناتنی (محرمانه) اجتماعی اش رمی بل وینتر از آن لذت می برد، شغلی به عنوان پرستار بچه الا دختر رمی پیدا می کند. خطر پیش می آید. چلسی رز کوک، ستاره

دانلود زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 کندرا که در سمت اشتباه به دنیا آمده است و از حسادت و رنجش نسبت به زندگی خواهر ناتنی (محرمانه) اجتماعی اش رمی بل وینتر از آن لذت می برد، شغلی به عنوان پرستار بچه الا دختر رمی پیدا می کند. خطر پیش می آید. چلسی رز کوک، ستاره آوریل هیل.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 فیلم با قتل یک پرستار بچه در حین بیرون آوردن زباله شروع می شود. (ما متوجه شدیم که او به قتل نرسیده است، اما چه کسی اهمیت می دهد.)

به نویسنده ی کودکان و فرد اجتماعی بی میل (چون یک اصطلاح جنسیتی است) به نام رمی بل-وینتر. رمی زندگی مجللی دارد اما سعی می کند متواضع بماند. شوهرش جک برای شرکت پدرش کار می کند و به شدت مشغول کار است.

رمی بدون توجه به گم شدن دایه اش، به سرعت یک پرستار جدید استخدام می کند. او با کندرا مصاحبه می کند و در مورد ماتیلدا، پرستار قبلی که جایگزین کردنش سخت است، صحبت می کند. کندرا و رمی به خاطر از دست دادن مادرانشان با هم پیوند می خورند و کندرا را در محل استخدام می کنند!

کندرا وسایلش را جمع می کند و به خانه نقل مکان می کند. کندرا با الا کوچولو و شوهر رمی، جک، این کار را انجام می دهد. او در نیمه شب کندرا را می گیرد که یواشکی یک تکه کیک می گیرد. جک به کندرا می گوید که از خانواده ثروتمندی نیست و گاهی اوقات احساس می کند در یک موزه زندگی می کند.

روز بعد در زمین بازی، کندرا تماسی دریافت می‌کند تا برای یک مهمانی شیک، لباسی را برای رمی انتخاب کند. او آنقدر عصبانی می شود که تقریباً الا را از روی تاب هل می دهد و خیلی بالا می رود. سپس کندرا یک تکه پیچک سمی را می بیند و آن را به تمام قسمت داخلی لباس می مالد.

دانلود زیرنویس فیلم پرستار بچه بد ۲۰۲۲ روی فرش قرمز، رمی به شدت خودش را خارش می‌کند و صحنه‌ای کاملاً خلق می‌کند. رمی یک شبه در بیمارستان بستری می شود؟!؟! دیوید، یک همکار، می‌رود تا رمی را بررسی کند و در مورد جمع‌آوری کمک مالی صحبت کند. آنها قصد دارند یک باربیکیو در خانه رمی بیاندازند تا برای یک رویداد ویران شده به اهداکنندگان جبران کنند. کندرا از فرصت استفاده می کند و شک و تردیدهایی را در ذهن جک در مورد رابطه اش با همسرش ایجاد می کند. او از رمی ناراحت می شود که حتی در مورد مهمانی با او مشورت نکرده است.

زیرنویس فیلم Bad Nanny 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Bad Nanny 2022 الا سعی می کند حقیقت را در مورد آنچه اتفاق افتاده به مادرش بگوید، اما کندرا به سرعت نگرانی های رمی را توضیح می دهد و با گفتن اینکه چقدر او را دوست دارد، الا را جذب می کند. (بیشتر از مادرش.)

BBQ به خوبی شروع می شود تا زمانی که کندرا به جک کمک می کند تا صحنه ای را در مقابل همه خلق کند. جک آنقدر حسود است که حتی نمی تواند در یک اتاق بخوابد. رمی از او می خواهد که برای کار روی رابطه آنها نزد یک مشاور برود. پس از سفر کاری او با دیوید.

در حالی که رمی برای تجارت دور است، جک به شدت مشروب می‌نوشد و وقتی کندرا با لباس‌های زیر زنانه، آرایش و عطر سکسی پایین می‌آید، کمتر مشروب می‌نوشد. او به راحتی با گریه بر سر مادرش و ایفای نقش قربانی او را اغوا می کند.

صبح روز بعد، جک به وضوح از رفتار خود پشیمان است و از کندرا اجتناب می کند.

در طول فیلم، کندرا از دوران کودکی خود به الا می‌گوید، در حالی که آنچه واقعاً اتفاق می‌افتد از صدای او پخش می‌شود. مادر کندرا پس از اینکه پدر کندرا (که پدر رمی نیز هست) او را ترک کرد به مواد مخدر معتاد شد. کندرا در نهایت به سرپرستی رفت.

این باعث می‌شود که پدر رمی، مارکوس بل، برای شام بسیار ناخوشایند حاضر شود. گفتگوی شام زمانی که مارکوس از کندرا در مورد مادرش می پرسد تغییر می کند. کندرا با عجله به سمت حمام می رود و تعدادی قرص نسخه ای را خرد می کند و آنها را در شراب می گذارد.

زیرنویس فیلم پرستار بچه بد 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم پرستار بچه بد ۲۰۲۲ کندرا تقریباً مارکوس را از پله‌ها به پایین هل می‌دهد، اما الا صحبتش را قطع می‌کند و به دنبال یک داستان قبل از خواب است. (اولین پله جعلی من که در لایف تایم افتاد!؟ شاید.) کندرا همچنان برای ایجاد ویرانی آماده است و یک پست رسوائی درباره آلت تناسلی دیوید در شبکه های اجتماعی پست می کند و انتشار کتاب کودکان رمی را لغو می کند.

جک سعی می کند کندرا را اخراج کند، اما او آن را ندارد. او به او می گوید که او را دوست دارد و می گوید که آنها برای همیشه با هم خواهند بود وقتی کندرا شروع به نمایش دیوانه وار او کند. جک قول می دهد که به رمی بگوید. کندرا او را از پله‌ها به پایین هل می‌دهد و سپس سرش را به نرده می‌کوبد.

وقتی کندرا با پلیس صحبت می کند، می گوید که جک سعی کرده به او تجاوز جنسی کند و آنها روی پله ها با هم درگیر شدند. رمی نمی تواند آن را باور کند. او به کندرا می گوید که می داند دروغ می گوید.

کندرا مخفیانه از بیمارستان خارج می شود و به خانه رمی می رود. او دسته‌ای از جواهرات را می‌دزدد و سپس با چاقویی که به گردنش می‌زند، مارکوس را از خواب بیدار می‌کند. فوراً او را به یاد می آورد و عذرخواهی می کند. عذرخواهی پذیرفته نشد زیرا کندرا به سینه او چاقو زد و الا را ربود.

رمی جسد پدرش را پیدا می کند و با ردیابی ماشین از طریق GPS برای نجات دخترش می شتابد.

کندرا به الا می گوید که مادرش او را نمی خواهد و می گوید که او مامان جدیدش خواهد شد. سپس الا را در صندلی عقب می بندد در حالی که کندرا یک ماشین را می دزدد.

الا موفق می شود از ماشین جدید فرار کند و به جنگل می دود. رمی نزدیک به عقب است و به دنبال آنها به جنگل می دود.

زیرنویس پرستار بچه بد 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس پرستار بچه بد ۲۰۲۲ کندرا الا را با نوک چاقو نگه می دارد و دلایل خود را برای انتقام گرفتن از رمی توضیح می دهد. کندرا همچنین به رمی می گوید که آنها خواهر هستند.

رمی و کندرا بر سر چاقو با هم دعوا می کنند و چند مشت می زنند. رمی دستش را به سمت سنگی دور می‌برد و کندرا را بیرون می‌آورد، بعد از اینکه می‌گوید جک قایق‌باز خوبی بود. (که من باور دارم.)

رمی برای روایت داستان یک قرارداد کتاب می گیرد. او از اینکه دخترش را در کنار خود دارد سپاسگزار است زیرا این چیزی است که مهم است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.