تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مهر 1401 - 19:01
10 بازدید
کد خبر : 202542

دانلود زیرنویس سریال Blindspot 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Blindspot 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Blindspot 2015 سالیوان استاپلتون در نقش کرت ولر، مامور ویژه FBI در دفتر میدانی نیویورک. در فصل ۱، به عنوان رئیس گروه واکنش به حوادث بحرانی FBI، زمانی که نام او به طور مرموزی بر روی بدن جین خالکوبی شده بود، به تحقیق درباره جین فراخوانده شد. او جین را به عنوان

دانلود زیرنویس سریال Blindspot 2015 سالیوان استاپلتون در نقش کرت ولر، مامور ویژه FBI در دفتر میدانی نیویورک. در فصل ۱، به عنوان رئیس گروه واکنش به حوادث بحرانی FBI، زمانی که نام او به طور مرموزی بر روی بدن جین خالکوبی شده بود، به تحقیق درباره جین فراخوانده شد. او جین را به عنوان دوست گمشده دوران کودکی خود، تیلور شاو می شناسد و بسیار محافظه کار می شود. او هرگز از درد و گناهی که به دلیل ناپدید شدن او متحمل شده بود بهبود نیافته است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Blindspot 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Blindspot 2015 در پایان فصل ۱، او پس از ناپدید شدن میفر به عنوان رئیس شعبه نیویورک اف بی آی ارتقا یافت. این هدف مرحله اول از توطئه پشت خالکوبی های جین است: تحقیقات خالکوبی نامزدهای بالقوه کمتر اخلاقی را حذف کرد. ولر همچنین می‌فهمد که جین تیلور شاو نیست و تیلور واقعی سالهاست که مرده است. او از فریب خوردن آنقدر ناراحت است که جین را دستگیر کرده و به سیا تحویل می دهد. این دو به دنبال فرار او به آرامی رابطه خود را از ابتدا در فصل ۲ بازسازی کردند. در شروع فصل ۳، او و جین ازدواج می کنند و به کلرادو نقل مکان می کنند تا با دختر ولر، بتانی، نزدیک بمانند، اما تلاشی که توسط رومن سازماندهی شده بود، آنها را مجبور به بازگشت به مبارزه می کند. جین به مدت دو سال ناپدید می‌شود و وقتی دوباره به هم می‌رسند و خالکوبی‌های جدیدی روی بدن جین پیدا می‌کنند، آن دو به نیویورک بازمی‌گردند، جایی که دوباره به تیم قدیمی خود می‌پیوندند و سعی می‌کنند رومن را پیدا کنند. در فصل ۴، او متوجه می شود که اثرات ZIP (دارویی که برای اولین بار خاطرات جین را پاک کرد) باعث شده است که او به شخصیت قبلی خود یعنی رمی برگردد و به آرامی او را مسموم می کند. این مشکلات با درمان های موفق برطرف می شوند. در پایان، پس از اخراج تیم از اف‌بی‌آی، او و جین خانواده خود را با پذیرش چندین فرزند خوانده گسترش می‌دهند.

جیمی الکساندر در نقش رمی «جین دو» بریگز (متولد آلیس کروگر)، زنی ناشناس که برهنه و دچار فراموشی در میدان تایمز پیدا شد، که در حین تحقیقات در مورد هویتش در بازداشتگاه حفاظتی FBI نگهداری می‌شود. جین علیرغم نداشتن خاطرات آگاهانه، گهگاه به زندگی گذشته خود فلاش بک می زند و طیف گسترده ای از مهارت های رزمی و زبانی را حفظ می کند. آنها گمان می کنند که او یک نیروی دریایی سابق است که هویت او به دلیل مشارکت در عملیات ویژه طبقه بندی شده است. جین بر اساس یک زخم آشنا در پشت گردن و آزمایش DNA به عنوان تیلور شاو، همسایه و دوست دوران کودکی ولر، که ۲۵ سال پیش ناپدید شد و گمان می‌رود مرده است، شناسایی می‌شود. سرنوشت تیلور شاو واقعی زمانی آشکار می شود که پدر ولر به قتل او در بستر مرگ اعتراف می کند. ولر بقایای تیلور را در یک اردوگاه قدیمی که در دوران کودکی از آن استفاده می‌کردند، می‌یابد: توطئه‌ای که سوابق پرونده تیلور شاو را تغییر داد، نتایج آزمایش DNA را تغییر داد. جین یتیم با نام آلیس کروگر در آفریقای جنوبی به عنوان یک کودک سرباز توسط رژیم آپارتاید آموزش دید. شپرد در نهایت او را به فرزندی پذیرفت و او را به عنوان یک دختر بزرگ کرد.

زیرنویس سریال Blindspot 2015 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال نقطه کور ۲۰۱۵ در شروع فصل ۳، او با ولر ازدواج می کند و هر دو به کلرادو نقل مکان می کنند تا با بتانی دختر ولر نزدیک شوند. تلاشی که توسط رومن سازماندهی شده بود، آنها را مجبور می‌کند تا وارد مبارزه شوند: جین برای دو سال ناپدید می‌شود. آنها دوباره متحد می شوند و با کشف خالکوبی های جدید روی بدن جین، به نیویورک باز می گردند، جایی که به تیم قدیمی خود می پیوندند و رومن را دنبال می کنند. در طول این مدت، جین با دختر بیولوژیکی خود که شپرد او را مجبور کرده بود تا زمانی که جین نوجوان بود، او را برای فرزندخواندگی رها کند، ارتباط برقرار می کند. جین پیوندهای خود را با توطئه ای که رومن در تلاش است از بین ببرد، کشف می کند. در پایان فصل، او به شخصیت قبلی‌اش به‌عنوان رمی باز می‌گردد، یک عارضه جانبی از ZIP، دارویی که در ابتدا خاطرات او را از بین برد. در نیمه اول فصل ۴، جین، به عنوان رمی، مخفیانه علیه تیمش کار می کند تا Shepherd را آزاد کند و Sandstorm را بازسازی کند. او به زودی متوجه می شود و پس از یک درمان آزمایشی موفقیت آمیز، جین در نهایت گذشته خود را پشت سر گذاشته، با رمی صلح می کند، تمام خاطراتش را به دست می آورد و شپرد را می کشد. در طول نیم فصل دوم، جین مجبور می شود با اثرات فیزیکی مسمومیت با ZIP مقابله کند. تیم به موقع درمان پیدا می کند. در اپیزودهای پایانی، او دوباره توسط بمبی که توسط آیوی سندز کار گذاشته شده بود، تحت فشار قرار می‌گیرد. او هنگام تلاش برای یافتن آیوی و آخرین بمب، دچار توهمات زیادی می شود. در پایان، او یا بر اثر مسمومیت می میرد یا درمان می شود و به پرورش فرزندان زیادی با ولر ادامه می دهد.

راب براون در نقش ادگار رید، مامور ویژه FBI و عضو تیم ولر. او در مورد حضور جین در تیم تردید دارد و به تمایل ولر برای پیگیری سریع اطلاعات خالکوبی های جین شک دارد. او عاشق خواهر ولر، سارا است، اما هم به دستور ولر و هم به این دلیل که رید از امنیت سارا می ترسید، پس از اینکه یکی از گروهی که پشت خالکوبی های جین، سارا را تهدید کرد، از او جدا شد. در فصل ۳، پس از اینکه جین و ولر نیویورک را ترک کردند، او رئیس دفتر میدانی نیویورک می شود. او با مگان بوتانی، روزنامه نگار تحقیقی نامزد کرده است، اما آنها از هم جدا می شوند. او همچنین احساسات عاشقانه ای نسبت به زاپاتا دارد و در نهایت در اواخر فصل ۴ بر اساس آنها عمل می کند. شادی او کوتاه مدت است: او در حمله هواپیمای بدون سرنشین در پایان فصل ۴ کشته می شود. این تا قبل از پخش فصل ۵ فاش نمی شود. . در فصل ۵، او در فلش بک ها و در پایان سریال به عنوان یک توهم ناشی از مسمومیت با ZIP جین ظاهر می شود. همانطور که در آخرین صحنه ها مشخص است تاشا فرزند خود را به دنیا می آورد.
آدری اسپارزا در نقش ناتاشا “تاشا” زاپاتا، یک مامور ویژه FBI و عضو تیم ولر، که قبلاً به مدت پنج سال افسر پلیس نیویورک در ناحیه ۹۶ بود. او اعتیاد مخفیانه ای به قمار دارد که ناشی از گناه ناشی از مرگ شریک پلیس نیویورک است و عمیقاً در بدهی است، این واقعیت را از همکارانش نیز پنهان می کند. او احساساتی نسبت به رید دارد. در فصل ۳، او FBI را ترک می کند و به سیا می پیوندد. در پایان فصل، ظاهراً توسط سیا اخراج می شود و به عنوان یک فیکسر برای بلیک کرافورد کار می کند. پس از مرگ بلیک در فصل ۴، او برای جانشین خود، مادلین برک، کار می کند. در اواسط فصل، متوجه می‌شویم که او در تمام مدت تحت مدیریت جیک کیتون، برای سیا کار کرده است. در فصل ۵، او کمی قبل از مرگ رید در حمله هواپیمای بدون سرنشین در ابتدای فصل با رید ارتباط برقرار می کند، باردار می شود و فرزند خود را به عنوان یک مادر مجرد بزرگ می کند. بعد از اخراج تیم از FBI در فینال سریال. او به عنوان یک بازرس خصوصی کار می کند.

زیرنویس سریال Blindspot 2015 - بلو سابتایتل
زیرنویس سریال نقطه کور ۲۰۱۵ اشلی جانسون در نقش پترسون، مامور ویژه FBI و رئیس واحد علوم پزشکی قانونی FBI، مسئول مطالعه و شناسایی خالکوبی های جین. در فصل ۳، او FBI را ترک می کند تا در صنعت فناوری کار کند. پس از گذشت دو سال، او برای کمک به حل خالکوبی های جدید جین باز می گردد. بعداً در فصل، متوجه می‌شویم که پترسون دختر بیل نای (که به عنوان خودش به عنوان مهمان حضور داشت) است.[۱۰] نام خانوادگی مادرش را گرفت. در پایان سریال، پس از اخراج تیم از FBI، او و ریچ داتکام به شکارچیان گنج تبدیل می شوند.
Ukweli Roach در نقش رابرت بوردن (فصل ۱-۲؛ فصل تکراری ۳؛ فصل مهمان ۴-۵)، یک روانپزشک FBI که به جین کمک می کند تا خاطراتش را بازیابی و درک کند. بعداً مشخص شد که او نایجل تورنتون، یک پزشک سابق و یک خال طوفان شن در FBI است. پس از اینکه اف بی آی او را دستگیر می کند، ظاهراً برای جلوگیری از دستگیری خود را می کشد. با این حال، در فصل ۳، متوجه می شویم که او مرگ خود را جعل کرده است، و توسط سیا پیدا شده و به خدمت گرفته شده است. او پس از اینکه زاپاتا از معامله خود با سیا سرپیچی کرد، به عنوان عدالت برای خیانت به پترسون به زندان می رود. در فصل ۴، جین با او ملاقات می کند و او به او کمک می کند تا زندگی و شخصیت های رمی و آلیس را به عنوان بخشی از خود بپذیرد. او بعداً به عنوان یک توهم ناشی از مسمومیت با ZIP جین در قسمت پایانی سریال ظاهر شد.

زیرنویس Blindspot 2015 ماریان ژان باپتیست در نقش بتانی میفر (فصل ۱؛ فصل ۲ مهمان)، دستیار کارگردان مسئول دفتر فیلد FBI در نیویورک. مایفر مستقیماً مسئول ولر و تیمش است. او به عنوان متحد و مربی آنها عمل می کند. او زمانی مخاطب FBI برای Operation: Daylight بود، برنامه‌ای برای ارائه اطلاعات به‌دست‌آمده غیرقانونی به‌عنوان اطلاعاتی قابل اعتماد. خالکوبی های جین ممکن است تا حدودی با Daylight ارتباط داشته باشند. پس از اینکه مایفر به دلیل شواهدی که توسط جین ناخواسته کاشته شده بود برای قتل متهم می شود، او جین را در خانه امنی که توسط توطئه استفاده می شد، کشف می کند. اسکار شلیک می کند و او را می کشد. علیرغم مرگ او و لطمه به شهرت او ناشی از دستگیری نادرست او، تیم همچنان از مایفر برای بقیه سریال به خوبی یاد می کند. ولر نام دخترش را به نام او می‌گذارد و تیم قبل از ترک دفاتر FBI برای آخرین بار در فینال سریال، به او و رید ادای احترام می‌کنند.
آرچی پنجابی در نقش ناس کمال (فصل ۲؛ مهمان فصل ۳ و ۵)، رئیس بخش صفر، یک بخش مخفی NSA. او سال‌ها در مورد طوفان شن تحقیق کرده است و یک کارگروه مشترک NSA-FBI را با تیم ولر و جین تشکیل می‌دهد تا سعی کند به سازمان نفوذ کند. به منظور محافظت از تیم در برابر تحقیقات فدرال، او استعفا می دهد و مسئولیت تمام شکست های گروه ضربت را بر عهده می گیرد. او قبل از اینکه بتواند از یک کیس خالکوبی برای به دست آوردن یک ویروس کامپیوتری قدرتمند استفاده کند، زمانی را صرف کار مستقل می کند و در ازای بازگرداندن شغلش، آن را به آژانس امنیت ملی آمریکا مبادله می کند. او در فینال سریال برمی گردد تا به تیم کمک کند تا آیوی سندز را دستگیر کنند.
لوک میچل در نقش رومن بریگز (متولد یان کروگر) (فصل ۲-۳؛ فصل ۴ تکراری؛ فصل مهمان ۵)، برادر جین و یکی از اعضای Sandstorm. جین پس از مخالفت با شپرد، حافظه خود را با ZIP (همان دارویی که خاطراتش را پاک کرد) پاک کرد و مدتی در بازداشت FBI باقی ماند. پس از به دست آوردن خاطرات خود، از جمله این واقعیت که جین آنها را پاک کرده است، او علیه او روی می آورد و در جریان حمله او به دفتر اف بی آی در نیویورک، دوباره به شپرد می پیوندد. در فصل ۳، او طرحی پیچیده برای انتقام گرفتن از جین طراحی می‌کند که شامل پوشاندن او با خالکوبی‌های جدید و زیست‌تابناک است. در پایان فصل، او توسط بلیک کرافورد مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و در آغوش جین می میرد. در فصل ۴ و ۵، او به عنوان یک توهم ظاهر می شود، در نتیجه مسمومیت با ZIP جین.

زیرنویس Blindspot 2015 - بلو سابتایتل
زیرنویس نقطه کور ۲۰۱۵ میشل هرد در نقش الن “شپرد” بریگز (فصل ۲؛ فصل های تکراری ۳-۴؛ فصل مهمان ۵)، مادر خوانده جین و رومن و رهبر گروه تروریستی طوفان شن. او ژنرال ارشد آژانس کاهش تهدیدات دفاعی بود و از نوجوانی زندگی ولر را دستکاری می کرد. او در پایان فصل ۲ پس از اینکه جین و ولر نقشه‌هایش را خنثی کردند، دستگیر می‌شود و در یک سایت سیاه سیا زندانی می‌شود تا اینکه جین، که به شخصیت رمی بازگردانده می‌شود، او را در طول فصل ۴ آزاد می‌کند. او بعداً توسط جین مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و پس از آن کشته می‌شود. دومی در نهایت بر اثرات ذهنی ZIP غلبه می کند، اما بعداً به عنوان یک توهم در نتیجه مسمومیت با ZIP جین در پایان سریال ظاهر می شود.
انیس اسمر در نقش ریچ داتکام (نام واقعی گورد انور) (فصل های ۴ تا ۵؛ فصل های تکرار شونده ۱ تا ۳)، یک برنامه نویس رایانه ای سابق که به ارباب جنایات اینترنت تبدیل شد. ریچ عجیب و غریب و شیدایی اغلب تیم ولر را درگیر طرح های پیچیده و پیچیده برای رسیدن به اهدافش می کند. با شروع فصل ۳، او شروع به همکاری با FBI به عنوان بخشی از معامله برای جنایات گذشته خود می کند. در پایان سریال، پس از اخراج تیم از FBI، او و پترسون به شکارچیان گنج تبدیل می شوند.

مری الیزابت مسترانتونیو در نقش مادلین برک (فصل ۵؛ فصل ۴ تکراری)، سهامدار اصلی شرکت کرافوردز HCI Global، که پس از مسموم کردن مرگبار بلیک و سایر مدیران به عنوان بخشی از یک برنامه مرموز درازمدت، مدیریت شرکت را به دست می گیرد. در پایان فصل، طرح او، پروژه: هلیوس، اجرا می شود و باعث خاموشی بزرگ در ساحل شرقی می شود. او تیم ولر را برای حمله و فساد تشکیل می دهد، ریاست کمیته نظارت FBI را بر عهده دارد و در نهایت مدیر کل اجرای قانون فدرال می شود. همه اینها بخشی از نقشه ای برای انتقام از پدرش است که در حمله اف بی آی کشته شد. در طول فصل ۵، مادلین از قدرت جدید خود استفاده می کند. او قصد دارد با پاک کردن خاطرات جمعیت کره زمین با ZIP، دولت های جهان را که همگی تحت رهبری او هستند، اصلاح کند. او به شکار تیم ادامه می‌دهد، حتی با گروه تروریستی Dabbur Zhan متحد می‌شود و زمانی که تیم او را متقاعد می‌کند که علیه پسرش بچرخد، از ZIP روی پسر بزرگ‌ترش استفاده می‌کند. در نزدیکی پایان فصل، او موفق می شود بیشتر اعضای تیم را به تصرف خود درآورد، تنها برای اینکه شاهد افشای جنایات خود و همکارانش به طور علنی توسط پترسون (که مرگ او را برای فرار از دستگیری جعل کرد) و زاپاتا از طریق ارتباطی در نیویورک پست (ریدز) نامزد سابق، مگان بوتانی). به لطف اقدامات کارگردان متیو ویتز و تحلیلگر افرین اقبال، مطالب باج خواهی او علیه ارتباطات مختلف از بین رفته است. در حال حاضر تبرئه شده است، تیم زمانی که او سعی می کند از کشور فرار کند، او را به دام می اندازند. او دست به خودکشی می‌زند و به شیوه‌ای بی‌خطر محاسبه می‌شود تا نقشه نهایی او را به جلو براند. او در فینال سریال ظاهر می شود. به عنوان یک توهم، در نتیجه مسمومیت با ZIP جین.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.