تاریخ انتشار : جمعه 8 مهر 1401 - 17:45
553 بازدید
کد خبر : 202416

دانلود زیرنویس فیلم Don’t Worry Darling 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Don’t Worry Darling 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Don’t Worry Darling 2022 نگران نباش عزیزم یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی اولیویا وایلد بر اساس فیلمنامه ای از کیتی سیلبرمن، بر اساس داستانی از کری ون دایک، شین ون دایک و سیلبرمن است. گروهی از بازیگران شامل فلورانس پیو، هری استایلز، وایلد، جما چان، کیکی

دانلود زیرنویس فیلم Don’t Worry Darling 2022 نگران نباش عزیزم یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی اولیویا وایلد بر اساس فیلمنامه ای از کیتی سیلبرمن، بر اساس داستانی از کری ون دایک، شین ون دایک و سیلبرمن است. گروهی از بازیگران شامل فلورانس پیو، هری استایلز، وایلد، جما چان، کیکی لین، نیک کرول و کریس پاین هستند. در این فیلم، زن جوانی که در یک شهر شرکتی در دهه ۱۹۵۰ زندگی می‌کند، شروع به این می‌کند که فکر می‌کند یک راز شوم توسط مردی که آن را اداره می‌کند از او پنهان می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Don't Worry Darling 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Don’t Worry Darling 2022 در آمریکای دهه ۱۹۵۰، آلیس و جک چمبرز در محله ای زیبا در شهر ویکتوری، کالیفرنیا زندگی می کنند. هر روز، مردان برای کار به دفتر مرکزی پیروزی در صحرای اطراف می روند، در حالی که همسرانشان (از جمله بانی و مارگارت) در خانه می مانند تا نظافت کنند، استراحت کنند و برای شوهرانشان شام آماده کنند. زنان از پرسیدن سوال در مورد کار شوهران خود دلسرد می شوند و به آنها گفته می شود که به دفتر مرکزی مراجعه نکنند. مارگارت پس از اینکه پسرش را به صحرا برد و منجر به مرگ ظاهری پسرش شد، به یک طرد شده تبدیل شده است، اگرچه او ادعا می کند که ویکتوری او را به عنوان مجازات از او گرفته است. آلیس در حین شرکت در یک مهمانی به میزبانی فرانک، بنیانگذار و رهبر معمایی ویکتوری، شوهر مارگارت را می بیند که سعی می کند به او دارو بدهد.

یک روز صبح، آلیس در حالی که سوار بر واگن برقی در شهر است، شاهد سقوط یک هواپیمای دوباله در بیابان است. او به کمک می شتابد و به سمت دفتر مرکزی، ساختمان کوچکی که با پنجره های آینه مانند پوشیده شده است، برخورد می کند. پس از لمس یکی، او قبل از بیدار شدن در خانه بعد از آن شب، توهمات سورئال را تجربه می کند. در روزهای بعد، او اتفاقات عجیب و غریب فزاینده ای را تجربه می کند. او یک تماس تلفنی از مارگارت دریافت می کند که ادعا می کند همان کاری را که آلیس دیده است را دیده است. آلیس به دیدن مارگارت می رود که گلوی خود را بریده و از پشت بام خانه اش سقوط می کند. آلیس قبل از اینکه بتواند به بدن مارگارت برسد توسط مردانی که لباس‌های سرپوشیده به تن دارند می‌کشند.

دانلود زیرنویس فیلم نگران نباش عزیزم ۲۰۲۲ جک ادعای آلیس را رد می کند و می گوید مارگارت به سادگی هنگام تمیز کردن شیشه ها سقوط کرد و در حال بهبودی است. این نسخه توسط پزشک شهر، دکتر کالینز، که تلاش می‌کند داروهای نسخه‌ای به آلیس بدهد، بیشتر تأیید شده است. آلیس به طور فزاینده ای پارانوئید و گیج می شود و در یک رویداد ویژه پیروزی که در آن فرانک به جک ارتقاء ویژه ای می دهد، آلیس در حمام دچار اختلال می شود و توسط بانی آرامش می یابد. آلیس سعی می کند همه چیز را برای او توضیح دهد، اما بانی با عصبانیت واکنش نشان می دهد و آلیس را به خودخواه بودن متهم می کند.

مدتی بعد، آلیس و جک بقیه محله (به جز بانی و شوهرش دین) را به شام ​​دعوت می کنند و فرانک و همسرش شلی به عنوان مهمانان ویژه حضور دارند. فرانک به طور خصوصی با آلیس در آشپزخانه صحبت می کند و القا می کند که او در سوء ظن خود درست است. او که از اعتراف او تحریک شده است، سعی می کند او را در هنگام شام افشا کند. در عوض، فرانک به او چراغ گاز می زند و او را برای مهمانان دیگر متوهم جلوه می دهد. پس از آن، آلیس از جک التماس می کند که هر دوی آنها را از ویکتوری دور کند. جک ابتدا موافقت می کند، اما وقتی آلیس سوار ماشین می شود، اجازه می دهد او توسط افراد فرانک برده شود. دکتر کالینز آلیس را مجبور می کند که تحت درمان با شوک الکتریکی قرار گیرد. در طول این عمل، او تصوراتی از خود در زندگی دیگری می بیند، به عنوان یک جراح امروزی به نام آلیس وارن، که با جک بیکار زندگی می کند و برای گذران زندگی تلاش می کند.

زیرنویس فیلم Don't Worry Darling 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Don’t Worry Darling 2022 آلیس به Victory برمی گردد و دوباره با جک متحد می شود، اما همچنان توهم و فلاش بک دارد. او بعداً تمام حقیقت را به خاطر می‌آورد: پیروزی یک دنیای شبیه‌سازی شده توسط فرانک است و جک او را مجبور به شبیه‌سازی کرده است به این امید که بتوانند یک زندگی عالی را با هم داشته باشند. وقتی جک متوجه می‌شود که حقیقت را می‌داند، ادعا می‌کند که این کار را برای او انجام داده است، زیرا او در زندگی واقعی خود بدبخت بوده است، اما آلیس از اینکه جک استقلال او را گرفته است عصبانی می‌شود. جک آلیس را در آغوش می گیرد و از او التماس می کند که او را ببخشد و سپس سعی می کند او را خفه کند. آلیس او را با لیوان شیشه ای می کشد.

زیرنویس فیلم نگران نباش عزیزم ۲۰۲۲ فرانک از مرگ جک مطلع می شود و افراد خود را برای دستگیری او می فرستد. بانی آلیس را پیدا می‌کند و توضیح می‌دهد که او همیشه می‌دانست که پیروزی یک شبیه‌سازی است، اما تصمیم می‌گیرد بماند تا بتواند در کنار فرزندانش باشد که در زندگی واقعی مرده‌اند. او به آلیس می‌گوید که به سمت ستاد فرار کند، که پورتال خروجی از شبیه‌سازی است. همسران دیگر با وحشت شوهرانشان شروع به درک حقیقت می کنند. آلیس ماشین جک را به سمت دفتر مرکزی می راند که توسط دکتر کالینز و مردان فرانک تعقیب می شود و در نهایت با یکدیگر تصادف می کنند. در خانه آنها، شلی که از آزار فرانک به قدر کافی لذت برده بود، او را با چاقو به قتل رساند. آلیس به دفتر مرکزی می‌رود، جایی که با دید جک مواجه می‌شود که از او می‌خواهد بماند. آلیس چشم انداز را نادیده می گیرد و درست قبل از اینکه افراد فرانک به او برسند به سمت پنجره می رود. صدای نفس نفس زدن آلیس به گوش می رسد.

در CinemaCon 2022 برای روی صحنه در کاخ سزار، وایلد تأیید کرد که ایده فیلم از Inception، The Matrix و The Truman Show الهام گرفته شده است.   این تریلر که در CinemaCon نیز نمایش داده شد، در تاریخ ۲ می ۲۰۲۲ به صورت آنلاین منتشر شد. یک تیزر پوستر در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ و تریلر دوم در ۲۱ جولای ۲۰۲۲ منتشر شد.

دیوید کریستوفرسون از MovieWeb این پوستر را “ناراحت کننده” خواند و روی تریلر نوشت، والری اتنهوفر از /Film گفت نگران نباش عزیزم شبیه یک “فیلم ترسناک تمام عیار” است، و به رمز و راز پیرامون طرح آن و مضامین The Stepford Wives اشاره کرد. پوستر رسمی انتشار در ۱۱ آگوست ۲۰۲۲ منتشر شد. نسخه ویرایش شده تریلر دوم در سینماها نمایش داده شد و در ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۲ به صورت آنلاین منتشر شد.

زیرنویس Don't Worry Darling 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس نگران نباش عزیزم ۲۰۲۲ اولین نمایش جهانی خود را در هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ داشت. ادعاهایی مبنی بر تف کردن استایلز بر روی کاج در طول نمایش ونیز بر اساس ویدئوهای ضبط شده از داخل تئاتر (و در نتیجه به تور مطبوعاتی که از قبل به دلیل درگیری بین وایلد و پوگ غرق شده بود) به عنوان “داستانی مضحک” رد شد و “یک جعل کامل” توسط نماینده پاین. این فیلم همچنین در چهل و هشتمین جشنواره فیلم آمریکایی دوویل و هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم سن سباستین نمایش داده خواهد شد. در ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ در سینما اکران شد. طبق طرحی که در سال ۲۰۲۱ توسط WarnerMedia اعلام شد، واجد شرایط در دسترس شدن بر روی HBO Max و/یا ویدیوی ممتاز بر اساس تقاضای آن ۴۵ روز پس از اکران در سینما است، اگرچه اعلامیه‌های بعدی توسط شرکت مادر جدید Warner Bros. Discovery نشان می‌دهد که زمان پخش جریان در نظر گرفته خواهد شد. بر اساس “مورد به مورد” در آینده.

از ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲، نگران نباش عزیزم ۲۴.۴ میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا و ۱۰.۹ میلیون دلار در سایر مناطق به دست آورده است که مجموعاً ۳۵.۳ میلیون دلار در سراسر جهان است.

زیرنویس فیلم نگران نباش عزیزم 2022 - بلو سابتایتل

در ایالات متحده و کانادا، «نگران نباش عزیزم» پیش‌بینی می‌شود که از ۴۱۱۳ سینما در آخر هفته افتتاحیه‌اش ۱۷ تا ۲۰ میلیون دلار بفروشد، که برخی تخمین‌ها به ۲۵ میلیون دلار می‌رسد. این فیلم در روز اول اکران ۹.۴ میلیون دلار، از جمله مجموع ۳.۱ میلیون دلار از نمایش‌های پیش‌نمایش در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه، به دست آورد. این فیلم برای اولین بار به ۱۹.۴ میلیون دلار رسید و در صدر باکس آفیس قرار گرفت. ۶۶٪ از مخاطبان زن هستند، با نزدیک به ۷۰٪ بین سنین ۱۸-۳۴. چندین نشریه اشاره کردند که این فیلم برای جمعه و پیش نمایش های آن از جلو بارگذاری شده است، و احتمالاً آن را به زنان جوانتری نسبت می دهند که برای دیدن استایلز در فیلم بیرون می روند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.