تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 12:11
50 بازدید
کد خبر : 202619

دانلود زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 قبرستان افتخار  یک فیلم ژاپنی یاکوزا به کارگردانی کینجی فوکاساکو است که در سال ۱۹۷۵ منتشر شد. به نویسندگی تاتسوهیکو کاموی، از رمان فوجیتا گورو به همین نام اقتباس شده است. این فیلم بر اساس زندگی واقعی ساخته شده است. – Rikio Ishikawa عضو یاکوزا، که توسط Tetsuya

دانلود زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 قبرستان افتخار  یک فیلم ژاپنی یاکوزا به کارگردانی کینجی فوکاساکو است که در سال ۱۹۷۵ منتشر شد. به نویسندگی تاتسوهیکو کاموی، از رمان فوجیتا گورو به همین نام اقتباس شده است. این فیلم بر اساس زندگی واقعی ساخته شده است. – Rikio Ishikawa عضو یاکوزا، که توسط Tetsuya Watari بازی می‌شود. Noboru Ando، بازیگر نقش Ryunosuke Nozu، قبل از بازیگر شدن در واقع یکی از اعضای یاکوزا بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 ریکیو ایشیکاوا، یکی از اعضای خانواده کاوادا یاکوزا در شینجوکو، به باند آئوکی، اعضای خانواده رقیب شینوا از ایکبوکورو، به دلیل فعالیت در قلمرو آنها حمله می کند و پول می دزدد. سپس ایشیکاوا یک لانه قمار سانگوکوجین را با ایمای که در زندان با او دوست شده بود و از ایشیکاوا می‌خواهد تا به گروهش بپیوندد، سرقت می‌کند. او اسلحه خود را با گیشا به نام چیکو پنهان می کند. پس از آزاد شدن از زندان همان شب، او به دنبال اسلحه برمی گردد و به او تجاوز می کند.

دانلود زیرنویس فیلم قبرستان افتخار ۱۹۷۵ رئیس خانواده نوزو کاندیدای مجلس است و با خانواده کاوادا مرتبط است. هنگامی که ایشیکاوا پس از یافتن آئوکی در یکی از باشگاه‌هایشان، او را به شدت زخمی می‌کند، کاوادا او را به خاطر این کار مورد سرزنش قرار می‌دهد، او نگران است که شینوا ممکن است انتقام بگیرد. هر دو خانواده شینوا و کاوادا در یک بن بست جمع می شوند و خود را مسلح می کنند که تنها زمانی پایان می یابد که کاوادا به پلیس نظامی آمریکا پول بدهد تا آنها را متفرق کند. با این حال، نوزو در انتخابات شکست می خورد و هنگامی که به ایشیکاوا سخنرانی می کند، ایشیکاوا ماشین او را منفجر می کند. ایشیکاوا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و به او گفته می شود که مرتکب yubitsume شود. با این حال، او مست می شود، رئیس کاوادا را با چاقو می زند و قبل از اینکه چند روز بعد خود را به پلیس تبدیل کند، به چیکو می گریزد. او با ارتکاب یک جرم غیرقابل بخشش، به مدت ۱۰ سال از یاکوزای توکیو تبعید می شود و پس از آزادی از زندان به اوزاکا عقب نشینی می کند. در آنجا، او به مواد مخدر معتاد می شود و با اوزاکی یک معتاد دوست می شود.

یک سال و نیم بعد، ایشیکاوا به همراه اوزاکی به توکیو برمی گردد. ایمای سعی می کند دوست قدیمی خود را ترک کند زیرا او اکنون رئیس خانواده خود است و باید از ممنوعیت یاکوزا تبعیت کند. اما ایشیکاوا که دوباره با چیکو متحد شد و مثل همیشه سرسخت بود، امتناع کرد و قبل از پنهان شدن با اوزاکی به ایمای حمله کرد. پس از بازگشت برای کشتن ایمای، ایشیکاوا در ساختمانی با اوزاکی روبه‌روی پلیس و خانواده‌های ایمای و کاوادا قرار می‌گیرد. ایشیکاوا پس از بازداشت و دستگیری به ۱۰ سال زندان محکوم می شود، اما با استفاده از سرمایه جمع آوری شده توسط چیکو می تواند وثیقه را در حالی که او به این تصمیم اعتراض می کند، ببندد.

زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 - بلو سابتایتل

زیرنویس Graveyard of Honor 1975 او با گرفتن وثیقه سعی می کند به بیوه ایمای ادای احترام کند، اما از او دور می شود و روزهایش را با مواد مخدر و مراقبت از چیکو بیمار می گذراند تا اینکه او خودکشی می کند. او قبل از اینکه از کاوادا بپرسد که آیا می تواند در حین خوردن بقایای چیکو، خانواده خود را تشکیل دهد، سنگ قبری را برای سه نفر سفارش می دهد. کاوادا در ابتدا موافقت می کند که مقداری چمن به او بدهد، قبل از اینکه به دلیل وضعیت عجیب و غریب و درخواست ایشیکاوا برای مبلغ هنگفتی از آنجا دور شود. ایشیکاوا اظهار می کند که بازخواهد گشت و بعداً یکی از اعضای خانواده کاوادا را سرقت می کند. هنگام تزریق مواد مخدر در یک قبرستان مورد حمله خانواده کاوادا با شمشیر قرار می گیرد. او زنده می ماند، اما درخواست تجدید نظرش رد می شود و دوباره به زندان بازگردانده می شود. پس از شش سال زندان، ایشیکاوا با پریدن از زندان خودکشی می‌کند – یادداشت «چه خنده‌ای! سی سال جنون! روی دیوار سلولش او در کنار سنگ قبری که ساخته بود، دفن شده است، که در آن ایمای نیز ذکر شده است.

زیرنویس فیلم قبرستان افتخار ۱۹۷۵ دستیار کارگردان کنیچی اوگوری به یاد می آورد که تاریخ اکران در فوریه ۱۹۷۵ برای قبرستان افتخار از قبل تعیین شده بود و فیلمبرداری آن از دسامبر سال قبل یا ژانویه آغاز شد. به دلیل اعتصاب در تویی، او و سایر دستیاران کارگردان پس از روز سوم یا چهارم فیلمبرداری، از همان روزی که فیلمنامه را دریافت کردند، به تیم ملحق شدند. تدوین فیلم در کنار فیلمبرداری انجام می شد.

زیرنویس فیلم Graveyard of Honor 1975 - بلو سابتایتل

زیرنویس قبرستان افتخار ۱۹۷۵ اوگوری بیان کرد که رئالیسم جوهره یک فیلم فوکاساکو است. او مدعی شد که کارگردان بازیگرانی را ترجیح می‌دهد که در صحنه‌های فیزیکی مسافت را طی کنند و این‌ها هستند که در فیلم‌های بعدی بازخوانی می‌شوند. صحنه خودکشی ایشیکاوا با پریدن بدلکاری از یک ساختمان چهار طبقه روی جعبه های مقوایی که روی تشک ژیمناستیک قرار داده شده بود، گرفته شد.

گورستان افتخار در سال ۱۹۷۶ برنده جایزه روبان آبی برای بهترین کارگردانی فوکاساکو شد. در سال ۱۹۹۹، Kinema Junpo این فیلم را با چندین فیلم دیگر در رتبه ۳۸ در فهرست ۱۰۰ فیلم برتر ژاپنی تمام دوران که بیش از یکصد منتقد و نویسنده رای دادند، فهرست کرد.[ چهار سال قبل از آن، یکی از فیلم‌هایی بود که در ۸۰ سالگی به پایان رسید.

زیرنویس Graveyard of Honor 1975 - بلو سابتایتل

گلن اریکسون از دی‌وی‌دی تاک نوشت که علی‌رغم هدف قبرستان افتخار در میان فیلم‌های خشن و نیهیلیستی یاکوزای دهه ۱۹۷۰ با روایت «بیوگرافی واقعی» ایشیکاوا، بینندگان هرگز چیز زیادی درباره او نمی‌آموزند، بنابراین او هرگز به شخصیت جالبی تبدیل نمی‌شود. او همچنین فوکاساکو را به دلیل انتخاب مکرر تصاویری که “بیان هرج و مرج اندک اما نامنظم” است، مورد انتقاد قرار داد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.