تاریخ انتشار : شنبه 16 مهر 1401 - 19:26
68 بازدید
کد خبر : 202820

دانلود زیرنویس سریال Loki 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Loki 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Loki 2021 برادر خوانده ثور و خدای شرارت، بر اساس خدای اساطیری نورس به همین نام. این یک نسخه جایگزین و “نوعی زمان” از لوکی است که یک جدول زمانی جدید در Avengers: Endgame (2019) ایجاد کرد که از سال ۲۰۱۲ شروع شد. به همین دلیل، او رویدادهای Thor: The Dark World

دانلود زیرنویس سریال Loki 2021 برادر خوانده ثور و خدای شرارت، بر اساس خدای اساطیری نورس به همین نام. این یک نسخه جایگزین و “نوعی زمان” از لوکی است که یک جدول زمانی جدید در Avengers: Endgame (2019) ایجاد کرد که از سال ۲۰۱۲ شروع شد. به همین دلیل، او رویدادهای Thor: The Dark World (2013) یا Thor: Ragnarok (2017) را پشت سر نگذاشته است، که شخصیت شرور قبلی را قبل از مرگش در Avengers: Infinity War (2018) اصلاح کرد. مایکل والدرون، نویسنده اصلی، لوکی را با استیو جابز، یکی از بنیانگذاران شرکت اپل مقایسه کرد، زیرا هر دو به فرزندی پذیرفته شدند و دوست داشتند که تحت کنترل باشند. هیدلستون علاقه خود را به بازگشت به نقش به منظور کشف قدرت های لوکی، به ویژه تغییر شکل او، که در کاوش هویت سریال نقش دارد، ابراز کرد. جنسیت لوکی در این سری توسط Time Variance Authority به عنوان “سیال” مشخص می شود، که به سیالیت جنسیتی شخصیت در مارول کامیکس اشاره می کند که قبلاً برای MCU با توجه به توانایی تغییر شکل او حدس زده می شد. والدرون گفت که او از تعداد افرادی که با سیالیت جنسیتی لوکی همذات پنداری می‌کنند آگاه بوده و “میل به این بازنمایی” هستند. این سریال همچنین لوکی را به عنوان دوجنسه نشان می‌دهد و به اولین شخصیت عجیب و غریب در MCU تبدیل می‌شود. این مجموعه بیشتر توانایی‌های جادویی لوکی، مانند تله‌کینزی و انفجارهای جادویی او را بررسی می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Loki 2021 - بلو سابتایتل

TVA Hunter A-23 سابق که از رده‌های بالاتر رفت تا یک قاضی محترم شود. زیرنویس سریال Loki 2021  او بر تحقیقات نوع لوکی نظارت می‌کند.  ارگردان کیت هرون، Mbatha-Raw و Renslayer را با آفتاب‌پرست مقایسه کرد و گفت که Renslayer همیشه سعی می‌کرد با Mobius به عنوان مافوق و دوستش، خط رقص کند. . هرون اضافه کرد که Mbatha-Raw گرما را به Renslayer وارد کرد و در عین حال درد او را نیز هدایت کرد. تازه» با شخصیت. Mbatha-Raw Renslayer را “فوق العاده جاه طلب” خواند و احساس کرد که “برخورد شخصیت نهایی” بین او و Loki وجود دارد. او ادامه داد که Renslayer “خیلی بر شانه هایش” است و باید “انتخاب های اخلاقی مبهم” انجام دهد، که شخصیت را مجبور به حفظ اسرار و ایجاد لایه ها می کند. والدرون معتقد بود که Renslayer “ساخت یک شرور بسیار پیچیده” را داشت.
دانلود زیرنویس سریال لوکی ۲۰۲۱ یک شکارچی رده بالای TVA مصمم است تا گونه‌ای که نیروهای Minutemen را می‌کشد، متوقف کند. زمان نگهبانان، که او معتقد است خدایان هستند.  موسکو به صداقت و توانایی B-15 برای خودش جلب شد، و خاطرنشان کرد: “او هیچ آداب اجتماعی در میان او و تعاملاتش وجود ندارد. احساس می کند و آنچه او فکر می کند همان چیزی است که شما می بینید و چیزی که به دست می آورید.” او اشاره کرد که جنسیت شخصیت ماهیت نوع شخصیت B-15 را تغییر نداد.
طلسم ساعت انسان نما متحرک TVA. صداهای قوی Miss Minutes با “کشیدن جنوبی”، که هرون احساس می کرد نماینده والدرون است، زیرا او اهل جنوب ایالات متحده است. پس از ایجاد تنها برای معرفی TVA، نویسندگان راه های بیشتری برای گنجاندن Miss Minutes در سریال پیدا کردند، زیرا او را یک شخصیت سرگرم کننده یافتند. طراحی او از فلیکس گربه و دیگر کارتون‌های اوایل قرن بیستم الهام گرفته شده بود، و هرون خانم Minutes را «یک نوع شخصیت خرگوش راجر» نامید. احساس قوی «اطلاعات وحشتناکی» که خانم دقایق وظیفه انتقال آن را دارد، «ترکیبی کامل از کسی است که او هست»، زیرا گفته می‌شود «با لبخندی بر صورتش». خانم دقایق رابطه ای «محافظت آمیز» با «کسی که باقی می ماند» دارد، با این باور که استرانگ می داند «نقش او چقدر مهم است و چقدر برای جهان اهمیت دارد».

زیرنویس سریال Loki 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Loki 2021 یکی از ماموران TVA که در تحقیقات جنایتکاران بسیار خطرناک زمان تخصص دارد. هرون موبیوس را به یک کارآگاه سرسخت تشبیه کرد، و ویلسون او را با شخصیت جک کیتس در ۴۸ ساعت مقایسه کرد. فیلم‌هایی که ویلسون احساس می‌کرد برای مصاحبه‌های موبیوس با لوکی در سریال مفید بودند.  ویلسون و هرون ویل هانتینگ خوب (۱۹۹۷) را به عنوان الهام بخش موبیوس به عنوان مربی و درمانگر برای لوکی که هنوز او را تحت فشار قرار می دهد، مورد بررسی قرار دادند.
زیرنویس لوکی ۲۰۲۱ گونه ای از لوکی که در حال حمله به “Scred Timeline” و دارای قدرت افسونگری است. او با استفاده از نام «سیلوی» به عنوان نام مستعار، خود را یک لوکی نمی‌داند.  در حالی که سیلوی از سیلوی لوشتون / افسونگر و بانوی لوکی از کمیک ها الهام گرفته بود، او فردی متفاوت با پیشینه ای متفاوت از آن شخصیت ها و همچنین لوکی هیدلستون است. دی مارتینو گفت که هیدلستون “مراقب” او بوده و به او در مورد بازی کردن این شخصیت توصیه کرده است،  در حالی که او تحقیقات و آماده سازی خود را برای نقش انجام می داد. دی مارتینو لهجه منطقه‌ای خود را برای سیلوی حفظ کرد تا «خیلی شیک یا خیلی خوب» به نظر نرسد تا بتواند زندگی سیلوی را منعکس کند. هیدلستون احساس کرد دی مارتینو “ویژگی های خاصی” را که برای لوکی به کار می برد تا سیلوی را به تصویر بکشد، گنجانده است، در حالی که هنوز شخصیت را “کاملاً مال خودش” می سازد. هرون بر این باور بود که سیلوی که با دردهایش دست و پنجه نرم می کند، او را در فضایی مشابه با لوکی در ثور (۲۰۱۱) قرار می دهد. دی مارتینو برای ایجاد سبک مبارزه سیلوی به صحنه‌های مبارزه فیلم بلوند اتمی (۲۰۱۷) نگاه کرد و او را در مقایسه با سبک «بالتیک» لوکی، یک «جنگنده خیابانی» با سبک مبارزه‌ای بیشتر از نوع جنگجو نامید.  داستانی گسترده برای این شخصیت توسط نویسنده سریال، الیسا کاراسیک نوشته شد، و والدرون امیدوار بود که برخی از مطالب بتواند در فصل دوم نمایش داده شود. کیلی فلمینگ یک سیلوی جوان را به تصویر می کشد.
یک نوع قدیمی لوکی که مرگ خود را برای فرار از کشته شدن توسط تانوس جعل کرد و تصمیم گرفت تا زمانی که تنها شد زندگی خود را در انزوا بگذراند.  لوکی کلاسیک این توانایی را دارد که توهمات بزرگتر و دقیق تر را نسبت به لوکی القا کند.

زیرنویس Loki 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال لوکی ۲۰۲۱ دانشمندی از قرن ۳۱ که TVA را برای جلوگیری از جنگ چندجانبه بین انواع شیطانی خود ایجاد کرد. او یک ساخته اصلی برای این سری است که از یک شخصیت کتاب کمیک جداگانه به همین نام و همچنین شخصیت Immortus الهام گرفته شده است. والدرون با توصیف «او که باقی می‌ماند» به‌عنوان یک «جامعه‌کش بسیار کاریزماتیک»، نشان نداد که این شخصیت تا چه حد می‌تواند شیطانی باشد، زیرا بیشتر نقش او در تلاش است دیگران را متقاعد کند که انواع او بدتر از او هستند. میجرز با هرون و استودیو مارول در مورد یافتن روانشناسی شخصیت صحبت کرد، زیرا او که باقی می ماند مدت زیادی در انزوا بوده و TVA را اداره می کند. هرون افزود که آنها سعی کردند “آن خط باریک بین برونگرا و درونگرای آن شخصیت را بیابند و چگونه او نشان می دهد که به تنهایی زندگی می کند”. ماجرز از آموزش دلقک کلاسیک خود برای این نقش استفاده کرد و معتقد بود که او بیش از هر نقش دیگری که روی هم می‌ماند به عنوان او که باقی می‌ماند لبخند می‌زند. علاوه بر این، او از جادوگر شهر اوز (۱۹۳۹)، بلوار غروب (۱۹۵۰)، شهروند کین (۱۹۴۱) و ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی (۱۹۷۱) برای به تصویر کشیدن خود الهام گرفت و معتقد بود که او که باقی می‌ماند، «کهن الگوی فیلم» است. جادوگر و چه اتفاقی برای او می افتد که حوصله اش سر می رود… [الف] و تبدیل به حیله گر می شود».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.