تاریخ انتشار : دوشنبه 21 شهریور 1401 - 11:40
45 بازدید
کد خبر : 201816

دانلود زیرنویس مستند McEnroe 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند McEnroe 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند McEnroe 2022 جان مک انرو قهرمان تنیس یک بار در جریان نزاع با پسرش کوین ادعا کرد: “حداقل من ثابت قدم هستم!”، که پسر در پاسخ گفت: “به طور مداوم یک احمق.” دردی که در صورت ترک این کلمات از دهان کوین در چهره پدرش ثبت شد، دهه‌ها بعد همچنان او را

دانلود زیرنویس مستند McEnroe 2022 جان مک انرو قهرمان تنیس یک بار در جریان نزاع با پسرش کوین ادعا کرد: “حداقل من ثابت قدم هستم!”، که پسر در پاسخ گفت: “به طور مداوم یک احمق.” دردی که در صورت ترک این کلمات از دهان کوین در چهره پدرش ثبت شد، دهه‌ها بعد همچنان او را آزار می‌دهد، با این حال نمی‌توان انکار کرد که سخنان خشمگین او حلقه بی‌گمان حقیقت را به همراه دارد. به هر حال، نام مک انرو مسلماً بیش از هر شکلی از عظمت، مترادف با هوسران ها شده است. همین روز پیش، داشتم تکراری از «نمایش بزرگ شیرینی پزی بریتانیا» را تماشا می‌کردم که در آن نوئل فیلدینگ، مجری برنامه، از شرکت‌کننده‌ای که به طور معمول مستعد طغیان بود، به عنوان «جان مک‌انروی نانوایی» یاد می‌کرد. در واقع، قلدری وحشیانه داوران و تمایل مک‌انرو برای کوبیدن راکتش به زمین، لقب «سوپربرات» را در بریتانیا برای او به ارمغان آورد. به نظر می‌رسد عصبانیت‌های او در مقابل دوربین، رفتار یک بزرگسال بالغ نیست، بلکه رفتار یک گریه بی‌رحم است. جای تعجب نیست که فرزندان او با الگوی کودکانه پدرشان عمیقاً گیج شدند. اگر زمین تنیس واقعاً یک صحنه تئاتر است، همانطور که بیلی جین کینگ آن را دوبله کرده است، مک انرو نمایشی را به نمایش می گذارد که شایسته جری اسپرینگر است – در بین اجرای برخی از بهترین مسابقات تاریخ ورزش.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند McEnroe 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند McEnroe 2022 مستند جدید بارنی داگلاس شوتایم، با نام ساده «مک انرو»، موضوع اصلی ۶۳ ساله خود را در حالتی انعکاسی خوشایند می‌بیند و نشان می‌دهد که او با افزایش سن، خوش‌مزه‌تر شده است. فیلمبرداری هنرمندانه لوکاس تاکنات عمداً از زیبایی‌شناسی نوآر اولین فیلم شاهکار مایکل مان، «دزد» در سال ۱۹۸۱ تقلید می‌کند، که در آن قهرمان آن محکوم به زندگی‌ای بود که او تلاش می‌کرد تا با آن مبارزه کند، زندگی‌ای که از خود بیگانگی همیشگی داشت. تنیس ماهیتاً یک ورزش تنهاست و بازیکنانش را ملزم می‌کند که تنها به مهارت‌های خود تکیه کنند و در عین حال فشاری را که قصد دارد حواسشان را در هر لحظه پرت می‌کند، از بین ببرند. در سرتاسر تصویر، مک‌انرو را می‌بینیم که در نیمه‌شب در خیابان‌های داگلاستاون، نیویورک، که به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ تقریباً خالی شده، سرگردان است. نیش پشیمانی در صدای او دیده می شود زیرا آزادانه اعتراف می کند که فقدان همدلی بزرگترین نقص شخصیت او بوده است. گاهی اوقات این رویکرد سبک‌گرایانه به حماقت نزدیک می‌شود، مانند زمانی که کینگ بازیکن برتر مک‌انرو طوری به نظر می‌رسد که انگار دارد در ایستگاه قطار خالی با خودش صحبت می‌کند. با این حال، مطمئناً یکنواختی رویکرد استاندارد سخنگو را شکست می‌دهد، و برخی از ترسناک‌ترین تصاویر فیلم از ترفندهای بصری ظریفی استفاده می‌کنند تا مک‌انرو طوری به نظر برسد که گویی با وضوح تازه‌ای به دوپلگانگر خود نگاه می‌کند.

همچنین استفاده ای الهام گرفته از جلوه ها وجود دارد که کلاسیک سینمایی دیگری را از دوره چهار ساله ای که مک انرو قهرمان تنیس جهان بود، تداعی می کند، «TRON» در سال ۱۹۸۲. داگلاس نشان می‌دهد که چگونه مک‌انرو دادگاه را به‌عنوان یک شبکه نامرئی غول‌پیکر درک می‌کند که در آن می‌تواند هر یک از حرکات خود را با دقت ریاضی و چند ثانیه طراحی کند. این فیلم به خوبی نشان می‌دهد که چگونه مک‌انرو از لحظه‌ای که اولین حضورش در مسابقات آزاد فرانسه و ویمبلدون در سال ۱۹۷۷ در سن ۱۸ سالگی، نیروی بزرگی بود. فیلمی که او در زمین به جلو و عقب می چرخد ​​و ضرباتی را به ثمر می رساند که برای اکثر فانی ها دور از دسترس است، کاملاً هیجان انگیز است. اگرچه این فیلم در ابتدا وعده می دهد که موضوع خود را در یک شب تاریک روح دنبال کند که در آن او با شیاطین دست و پنجه نرم می کند، “مک انرو” به اندازه یک پسر بد با استعداد، جشنی از میراث اوست. همانطور که شهرت او به عنوان ستاره های راک اند رولی که به طور معمول با آنها مهمانی می کند ظاهر می شود، تدوین استیو ویلیامز گهگاه به لطافت یک موزیک ویدئو می رسد و نشان می دهد که چگونه شخصیت نفرت انگیز او در برخی محله ها به عنوان یک شورش علیه هنجارهای خفه کننده بریتانیایی مورد استقبال قرار گرفت. . او هوس داشت که هدف توجه سبک بیتلمنیا قرار گیرد، اما پاپاراتزی‌هایی که اولین ازدواج او با تیتوم اونیل را که به‌طور آشکاری در میان سوژه‌های مصاحبه فیلم غایب بود، تحت تعقیب قرار دادند.

زیرنویس مستند McEnroe 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس McEnroe 2022 اگر بخواهیم منصف باشیم، بسیاری از بت‌های مک‌انرو و رقبای احتمالی در این ورزش مانند جیمی کانرز و ویتاس گرولایتیس را به سختی می‌توان به‌جز Björn Borg سوئدی، به‌عنوان فردی برجسته در نظر گرفت. رقابت جذاب بین این دو مرد قبلاً در مستند HBO 2011 “McEnroe/Borg: Fire & Ice” و ویژگی روایی سال ۲۰۱۷، “Borg vs McEnroe” روی صفحه نمایش داده شده است، که هر دو توسط من دیده نشده اند، اما جدید هستند. مصاحبه‌هایی که داگلاس با بورگ انجام می‌دهد آنقدر خوب است که آدم تقریباً آرزو می‌کند که ای کاش این فیلم هم درباره او بود. بورگ در مک‌انرو روحیه‌ای خویشاوند و شدیداً رانده شده را تشخیص داد، اما خونسردی پیچیده‌اش به‌عنوان نقطه‌ای عالی برای ماهیت بمب‌آمیز حریفش عمل می‌کرد، که منجر به یک مسابقه طولانی‌مدت شکستن میخ‌کوب‌تر از هر دوئل بین ابرقهرمان‌ها شد. بورگ با نشان دادن اینکه چگونه می‌توان استرس شدید را بدون پریدن از روی دستگیره تحمل کرد، درس ارزشمندی را به مک‌انرو داد که تصمیم ناگهانی او برای بازنشستگی در سن ۲۶ سالگی را ویران‌کننده‌تر کرد. از دست دادن بزرگترین رقیب خود باعث شد که مک انرو نتواند به طور کامل از بزرگترین سال های موفقیت خود لذت ببرد، و او این موفقیت را به امید بازگشت بورگ سپری کرد، حتی اگر به این معنی باشد که او به جایگاه دوم در رده بندی سقوط کند.

زیرنویس McEnroe 2022 - بلو سابتایتل

با نزدیک شدن به سپیده دم در فیلم داگلاس، می بینیم که چگونه – پس از یک سری از دست دادن ها، چه از نظر شخصی و چه از نظر حرفه ای – مک انرو به نظر می رسد همسر ایده آل خود را در خواننده پتی اسمیت پیدا کرده است. به نوعی، به نظر می رسد که او همان شریکی است که او در تمام زندگی خود به دنبال آن بوده است. اگرچه بسیاری از روان مک انرو به عنوان یک راز باقی مانده است، مستند متقاعد کننده است که بداند چگونه حداقل بخشی از ناامیدی همیشگی این مرد ناشی از رابطه حل نشده ای است که او با پدرش، جان مک انرو پدر (که آشکارا از او «پیرتر» خطاب می شد متنفر بود. ). او سال‌ها به‌عنوان مشاور حقوقی فداکار پسرش خدمت کرد، اما نتوانست سطح محبتی را که معمولاً توسط یک والدین مهربان به او می‌داد نشان دهد. لحظات پایانی «مک انرو» به شدت امیدوارکننده است، زیرا می‌بینیم که رکوردشکن زمانی ترسناک، اکنون مصمم است همان چیزی را که در جوانی از آن محروم بود به بچه‌هایش بدهد، در حالی که شاید در نهایت به خودش اجازه دهد از دستاوردهای خودش نیز قدردانی کند. . با این حال، مک انرو اصرار دارد که هرگز در آرامش کامل نیست، و لبخند او در پایان فیلم نشان می دهد که او آن را به این شکل ترجیح می دهد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.