تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 مهر 1401 - 12:14
515 بازدید
کد خبر : 203465

دانلود زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 اوکه اوکا جیویتهام یک فیلم درام علمی تخیلی هندی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی شری کارتیک و تهیه‌کننده Dream Warrior Pictures. این فیلم به طور همزمان به زبان های تلوگو و تامیل فیلمبرداری می شود که نام دومی کانام (ترجمه لحظه) است.

دانلود زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 اوکه اوکا جیویتهام یک فیلم درام علمی تخیلی هندی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی شری کارتیک و تهیه‌کننده Dream Warrior Pictures. این فیلم به طور همزمان به زبان های تلوگو و تامیل فیلمبرداری می شود که نام دومی کانام (ترجمه لحظه) است. در این فیلم شرواناند، آمالا آکیننی و ریتو وارما به ایفای نقش پرداخته اند. ونلا کیشور، پریادارشی و ناسار نقش‌های فرعی را در نسخه تلوگو ایفا می‌کنند در حالی که ساتیش و رامش تیلاک جایگزین دو نفر قبلی در نسخه تامیل می‌شوند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 در ۲۸ مارس ۱۹۹۸، دانشمندان پل و مایکل آزمایشی را بر روی ماشین زمان خود انجام دادند، اما ماشین از کار می افتد و مایکل در این فرآیند می میرد.

در سال ۲۰۱۹، Adhi، Chaitu و Sreenu[N 1] دوستانی هستند که در زندگی خود با مشکل روبرو هستند. آدی یک نوازنده مشتاق است که هنوز به دلیل ترس از صحنه استراحت نکرده است، چایتو نمی تواند عروس مناسبی پیدا کند در حالی که سرنو از درس نخواندن درست در دوران مدرسه پشیمان است.

یک روز، پل با Sreenu که یک مشاور املاک است تماس می گیرد تا او را در خانه ای در حومه شهر پیدا کند. Sreenu Adhi و Chaitu را با خود می برد تا خانه را به پل نشان دهد. با این حال، Adhi از دیدن جعبه های مورخ ۲۸-۰۳-۱۹۹۸ که یک روز قبل از مرگ مادرش بود، شگفت زده می شود. پل این را می شنود و آدی را متقاعد می کند که با استفاده از ماشین زمان می تواند مادرش را نجات دهد، در عوض، آدی باید با توقف آزمایش، مایکل را از مرگ نجات دهد. Chaitu و Sreenu با هم تگ می کنند تا سرنوشت خود را تغییر دهند. آنها ماشین زمان را در خانه متروکه پدربزرگ سرینو قرار می دهند. پولس قوانین سفر در زمان را برای آنها توضیح می دهد. تاریخ تعیین شده است به ۱ مارس ۱۹۹۸ و سه سفر در زمان. آنها خود کوچکتر خود را در مدرسه خود می بینند و برای نزدیک شدن به آنها خود را مبدل می کنند. آدی با مادرش دوست می شود و به عنوان معلم گیتار به خود کوچکترش ملقب به کوتلو می پیوندد. Adhi سعی می کند مطمئن شود که مادرش که قرار است در یک تصادف رانندگی بمیرد، سالم است. چایتو یک راننده خودرو می شود تا جوان تر خود را به سیتا نزدیک کند که بزرگ می شود تا یک زن زیبا شود، در حالی که Sreenu به عنوان یک پسر می پیوندد تا شخصاً بر آموزش خود کوچکتر نظارت کند.

دانلود زیرنویس فیلم اوکه اوکا جیویتهام ۲۰۲۲ کوتلو برای شرکت در مسابقه فرهنگی مدرسه خود در ۲۶ مارس ۱۹۹۸ آماده می شود. مادر ادی صبح همان روز کوتلو را در مدرسه اش رها می کند. او حلقه اش را به او می دهد تا در حین اجرایش اعتماد به نفس داشته باشد. با این حال، چایتو و سرینو جوان به خود بزرگتر خود مشکوک شده و دنبال می کنند و ماشین زمان را پیدا می کنند. آنها کوتلو را در این مورد مطلع می کنند و هر سه بدون هیچ گونه اطلاعی از مدرسه خارج می شوند. ماشین زمان با اسکن عنبیه کوتلو (که همان عنبیه ادحی است) روشن می شود. این ماشین بچه‌ها را در سال ۲۰۱۹ به آینده می‌آورد. سه بزرگ‌تر متوجه می‌شوند که خود جوان‌ترشان به همراه ماشین زمان که شامل جزئیات پل ۱۹۹۸ نیز می‌شود، گم شده است. آنها متوجه می‌شوند که تنها راه درست کردن اوضاع این است که پل را پیدا کنند و از ماشین زمان قدیمی خود برای سفر به سال ۲۰۱۹ استفاده کند.

زیرنویس فیلم Oke Oka Jeevitham 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Oke Oka Jeevitham 2022 در همین حال، پلیس یک پرونده آدم ربایی تشکیل می دهد تا بچه های گم شده را پیدا کند و با چایتو و سرینو بزرگتر به عنوان مظنون رفتار کند. مادر Adhi دچار افسردگی می شود، بنابراین، Adhi به او قول می دهد که پسرش را بازگرداند. سه نفر بزرگتر تلاش می کنند تا پل را پیدا کنند، اما بیهوده. با فهمیدن رسیدن آنها به آینده، سه جوان بی هدف در شهر پرسه می زنند تا به دنبال کمک باشند تا اینکه وایشنوی دوست دختر ادی آنها را پیدا کند. او از اینکه متوجه می شود آنها آدی، چایتو و سرینو جوان تر هستند، شوکه می شود. پل همه چیز را برای وایشنوی توضیح می دهد و می گوید که برای بازگرداندن بچه ها به یک روز نیاز دارد تا ماشین زمان را تنظیم مجدد کند. کوتلو می شنود که مادرش در حال مرگ است. هر سه فرار می کنند و حقیقت را می آموزند.

در ۲۸ مارس ۱۹۹۸، سه بزرگتر به طور تصادفی با مایکل روبرو می شوند اما توسط پلیس تعقیب می شوند. آنها ماشین زمان قدیمی را پیدا می کنند و از پل التماس می کنند که آن را خاموش کند. مایکل به هر حال جلو می رود و در تصادف می میرد. پلیس همه را بازداشت می کند اما آدی روز بعد فرار می کند تا مادرش را نجات دهد. Adhi مادرش را در جاده پیدا می کند که ماشینش خراب شده است. او سعی می کند او را متقاعد کند که به امنیت بازگردد، اما چون او قبول نمی کند، ادی اعتراف می کند که او پسرش است. با این حال، مادر Adhi پس از تصادف با یک کامیون می میرد.

زیرنویس فیلم اوکه اوکا جیویتهام ۲۰۲۲ سه نفر بزرگتر به این فکر می کنند که تلاش برای تغییر گذشته بیهوده است. ادحی راضی است که بتواند دوباره با مادرش وقت بگذراند. در همین حال، پل بچه ها را به گذشته می فرستد. سه بزرگتر به سه جوان توصیه می کنند که خودشان باشند و از لحظه لحظه زندگی لذت ببرند. سه بزرگتر زندگی خود را در حال حاضر با قدرتی جدید از سر می گیرند.

در سال ۲۰۱۷، شری کارتیک، فیلمساز کوتاه، فیلمی بدون عنوان امضا کرد که اولین کارگردانی او را با فیلم جنگجوی رویایی اس. آر. پرابهو رقم زد. Karthik در ابتدا بودجه ای بین ۴ تا ۵ کرور روپیه ارائه کرد، با این حال، پرابهو احساس کرد که فیلم سزاوار مقیاس بزرگتر است و از Karthik خواست تا آن را به عنوان یک دوزبانه تامیل-تلوگو بسازد زیرا هر دو زبان را می دانست. کارتیک اظهار داشت که این فیلم بازتاب رابطه او با مادرش است.

عنوان تلوگوی فیلم با نام Oke Oka Jeevitham در ژوئن ۲۰۲۱ معرفی شد. نسخه تامیلی که به طور همزمان فیلمبرداری شد در سپتامبر همان سال به عنوان Kanam نامگذاری شد.  این فیلم نشان دهنده بازگشت آمالا آکیننی به سینمای تامیل پس از ۳۱ سال و پس از ۸ سال به سینمای تلوگو است، و همچنین نشان دهنده بازگشت شرواناند به سینمای تامیل پس از JK Enum Nanbanin Vaazhkai است.

زیرنویس Oke Oka Jeevitham 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس اوکه اوکا جیویتهام ۲۰۲۲ در آگوست ۲۰۱۹، شروانند و ریتو وارما در مقابل یکدیگر جفت شدند در حالی که نصار برای نقشی مهم انتخاب شد. در نوامبر ۲۰۱۹، Amala Akkineni بازیگر کهنه کار برای ایفای نقش مادر قهرمان داستان قرارداد امضا کرد.  سپس با تارون باسکر برای نوشتن دیالوگ های تلوگو قرارداد امضا شد، در حالی که جیکز بجوی برای ساخت موسیقی فیلم قرارداد امضا کرد. فیلمبرداری قرار بود توسط سوجیت سارنگ انجام شود و تدوین به سرجیث سارنگ واگذار شد.

فیلمبرداری در حیدرآباد و چنای انجام شد. فیلمبرداری در مارس ۲۰۲۰ به دلیل همه گیر COVID-19 متوقف شد. فیلمبرداری پس از ۸ ماه با برنامه نهایی در چنای  از سر گرفته شد و در نوامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید.

موسیقی این فیلم توسط جیک بجوی ساخته شده است. اولین تک آهنگ این فیلم، آهنگ Amma در ژانویه ۲۰۲۲ منتشر شد.  اشعار این آهنگ توسط Sirivennela Seetharama Sastry برای نسخه تلوگو نوشته شده است و اعتقاد بر این است که یکی از آخرین آهنگ های او، قبل از مرگش است.  دومین تک‌آهنگ از این دو زبانه، Okate Kadhaa (تلوگو) و Thaalam Thattum (تامیل)، در اوت ۲۰۲۲ منتشر شد. در اواخر همان ماه، سومین تک آهنگ Maaripoye (تلوگو) و Maaripocho (تامیل) منتشر شد. این آهنگ دارای آواز Karthi بود که اولین خوانندگی او در تلوگو را رقم زد.

این فیلم در ۹ سپتامبر ۲۰۲۲، پس از یک تاخیر طولانی به دلیل همه گیری کووید، منتشر شد. پیش از این در نوامبر ۲۰۲۱، اعلام شد که این فیلم در فوریه ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.  با این حال، بنا به گزارش ها، به دلیل افزایش موارد Omicron به تعویق افتاد.

Oke Oka Jeevitham و Kanam نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کردند. منتقد تایمز هند با بررسی نسخه تلوگو، به فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «روایت فیلم را می‌توان به عنوان فیلم‌های آهسته دسته‌بندی کرد. در حالی که نیمه اول سرگرم‌کننده و درگیر با فاصله‌ای درخشان بود، نیمه دوم. نیمی از آنها در ابتدا می توانستند با احساسات مادر و پسر تردتر باشند.” M. Suganth از The Times of India با بررسی نسخه تامیلی، به فیلم امتیاز مشابهی داد و نوشت که “اما فیلمساز هرگز از آنچه واقعاً دنبال آن است – پیوند عاطفی بین یک مادر و پسرش – منحرف نمی شود و این همان زاویه است. که طرح را پیش می برد». پریانکا سوندار نیز در نوشتن برای Firstpost امتیاز ۳.۵ از ۵ را به خود اختصاص داد و اظهار داشت: “شرواناند، آمالا آکیننی ستاره دار داستان زیبایی در مورد شفای اندوه است”.

زیرنویس فیلم اوکه اوکا جیویتهام 2022 - بلو سابتایتل

Janani K از India Today به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Kanam حس نوستالژی را برمی انگیزد زیرا ما را به دهه ۹۰ برمی گرداند. به خاطر سادگی آن کانام را تماشا کنید”. Arvind V از Pinkvilla به فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “در حالی که فیلم سورئالیسم جادویی ارائه نمی دهد، مضامین آن کمبود را جبران می کند”. Sakshi Post به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و آن را “سواری ناهموار” نامید. یکی از منتقدان ایندیا هرالد نوشت: «روایت شری کارتیک منحصربه‌فرد است و به نظر می‌رسد درگیری‌هایی که او برای هر یک از دوستان انتخاب می‌کند به خوبی انتخاب شده است». بالاکریشنا گانشان از The News Minute به این فیلم ۲.۵ ستاره از ۵ ستاره داد و نوشت: “Oke Oka Jeevitham یک فیلم سفر در زمان است، از علم دور است – بر تئوری های سفر در زمان یا فیزیک کوانتومی یا مفاهیم زمان و مکان، بلکه فیلمی است درباره عواطف انسانی». Bhuvanesh Chandar از The Hindu اظهار داشت: “اولین کار لذت بخش برای کارگردان Shree Karthick، که به ما فیلم قانع کننده ای می دهد که همچنین ادای احترامی دوست داشتنی برای مادر مرحومش است”. یکی از منتقدان پشت وود به فیلم ۳ ستاره از ۵ ستاره داد و نوشت: «بازی‌های محکم و ساده‌نویسی کنام را به فیلمی ارزشمند تبدیل می‌کند».

در اولین آخر هفته اکران، این فیلم در مجموع ۳۳۰ هزار دلار در باکس آفیس ایالات متحده کسب کرده است. تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲، این فیلم در مجموع ۵۱۱ هزار دلار در باکس آفیس ایالات متحده به دست آورد و به این ترتیب پس از ساتامانام بهاواتی (۲۰۱۷) و ماهانوبهاوودو (۲۰۱۷) سومین فیلم پرفروش شارواند در منطقه شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.