تاریخ انتشار : یکشنبه 1 آبان 1401 - 18:49
242 بازدید
کد خبر : 203610

دانلود زیرنویس فیلم Old Flame 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Old Flame 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Old Flame 2022 «اتحاد مجدد کالج زمانی که دو عاشق سابق دوباره به هم متصل می‌شوند و یک راز خطرناک را دوباره کشف می‌کنند، به خشونت تبدیل می‌شود.» این باعث شد فکر کنم آنها در گذشته شخصی را به قتل رسانده اند. یا سعی می کنید راز وحشتناکی را که می خواهند

دانلود زیرنویس فیلم Old Flame 2022 «اتحاد مجدد کالج زمانی که دو عاشق سابق دوباره به هم متصل می‌شوند و یک راز خطرناک را دوباره کشف می‌کنند، به خشونت تبدیل می‌شود.» این باعث شد فکر کنم آنها در گذشته شخصی را به قتل رسانده اند. یا سعی می کنید راز وحشتناکی را که می خواهند بر سر آنها بکشند پنهان کنند؟ زمانی که بازی را زدم کمی ناامید شدم و نگاهی اجمالی به آنچه به نظر می رسید مانند تلاش برای تجاوز بود دیدم. یادداشتی برای گنجاندن آن اخطار محتوا در بررسی خود گذاشتم و به کارم ادامه دادم.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Old Flame 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Old Flame 2022 از آنجایی که این فیلم در یک «ساختار سه پرده تئاتری» نیز به صورت دو دستی فروخته می‌شود، باید فرض کنیم که کالوین (اندی گرشنزون) عامل عملی است که در بالای فیلم دیدیم. بنابراین، آشنایی بیشتر با او، فرزندانش، و مسئولیت‌هایش در این گردهمایی کالج، احساس بی‌ثباتی می‌کند. ما خیلی چیزها را می دانیم و منتظریم ببینیم چگونه به جایی که شروع کردیم برسیم. تمام لحظات صحبت او در مورد اینکه چه مرد بزرگی است، بسیار توخالی است. همه ما این مرد را می شناسیم و فیلم تایید کرد که او هیولا است.

دانلود زیرنویس فیلم شعله قدیمی ۲۰۲۲ وقتی ریچل (ربکا روبلز) ظاهر می‌شود، فرض می‌کنیم که او قربانی مورد نظر است. بنابراین، صحنه طولانی آنها، که در مرحله اول است، جایی که آنها به عقب می رسند، احساس می کنند که در جای خود نیستند. نسخه ای از اتفاقاتی که منجر به جدایی آنها در دانشگاه شد را به ما می دهد. همچنین ریچل را به‌عنوان یک نسخه هیجان‌انگیزتر از جس از New Girl ترسیم می‌کند. در حالی که این صحنه نمایی از زنجیره رویدادهایی را که روابط دانشگاهی آنها بود ایجاد می کند، بسیار طولانی به نظر می رسد. گویی همچنان سعی می‌کند کارت‌هایش را بعد از نشان دادن کارت‌هایش قبل از کارت عنوان افتتاحیه، نزدیک جلیقه‌اش نگه دارد. ما نسخه‌ای از حقیقت را دریافت می‌کنیم که کالوین را در کالج به‌عنوان چسبنده نشان می‌دهد. آنقدر چسبیده که ریچل او را رها کرد، اما او برای او مشعل حمل می‌کند.

زیرنویس Old Flame 2022 قانون دوم، آن دو را می بیند که برای نوشیدنی نشسته اند. ما می آموزیم که راشل با هدف صحبت در مورد آنچه واقعاً بین آنها در دانشگاه اتفاق افتاده به اینجا آمده است. این اولین قطعه رسانه ای نیست که ما می بینیم که در آن یک بازمانده با فردی که به آنها حمله کرده است روبرو می شود. با این حال، این یکی احساس می کند چیزی را از دست داده است. همچنین به نظر می رسد مطمئن نیستید که چگونه ریچل را به عنوان یک شخصیت مدیریت کنید. او در حالی که هنوز مشغول شوخی دوستانه هستند، ویبراتور را روی میز می زند. انگار اسلحه چخوف است، و من نگران بودم که Old Flame سعی کند  تجاوز را به هم بزند. پس از گفت‌وگوی او، راشل به آنها پیشنهاد می‌کند که به اتاق هتل کالوین بروند تا خصوصی صحبت کنند.

اتاق هتل نقشه بزرگ راشل را در عمل سوم می بیند. با این حال، همانطور که به این نتیجه می رسیم، برخی از آن نت های ترش فیلم های انتقامی تجاوز  قبلی که توسط مردان نوشته شده بودند را می بینیم. من آن را به اندازه برخی خشمگین ندیدم، و آنقدر که از دیگران ناامید شده بودم، ناامید نشدم. احساس می کردم که نت های اشتباهی در یک آهنگ زده شده اند. من عاشق این هستم که مردان تلاش می کنند پویایی های را کشف کنند و مردسالاری را صدا کنند. با این حال، ژانر فرعی تجاوز زنانه-انتقام یکی از زمینه هایی است که بیشتر آنها هنوز نمی توانند فرود را حفظ کنند.

زیرنویس فیلم Old Flame 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم شعله قدیمی ۲۰۲۲ در حالی که مطمئن هستم که در اینجا قصد خوبی وجود دارد، اما متوجه شدم که ای کاش راشل برنامه خود را پیش می برد. ما مجبور شدیم تعداد کمی از تاکتیک‌های مشکوک‌تر او را تحمل کنیم تا به هدفش برسیم. این لحظه هتل به ما نشان می‌دهد که شخصیت راشل برای ساختن یک کل، قطعه‌هایی را از دست داده است. بخشی از چیزی که کار نمی کند این است که وقتی به او نیاز داریم که لنگر این نوع داستان باشد، احساس اشتباه می کند. من احساس می‌کنم رابلز هر کاری که می‌توانست با آنچه به او داده شد انجام داد، اما ما متوجه می‌شویم که ریچل را به دلایل اشتباه زیر سوال می‌بریم.

زیرنویس شعله قدیمی ۲۰۲۲ کالوین در یک غوغا می ریزد که تمام تجاوزاتی را که در طول زندگی خود مرتکب شده است شرح می دهد. ریچل آن را ضبط می کند و آن ویدئو را برای همسر و رئیسش می فرستد. کالوین با این موضوع مخالفت می‌کند و به حمله‌ای می‌رسیم که در بالای فیلم دیدیم. این زمانی است که چیزهای قابل پیش بینی جدول قابل پیش بینی را تغییر می دهند و ریچل انتقام خود را می گیرد. در حالی که تصویر نهایی جالب به نظر می‌رسد، فکر نمی‌کنم آن‌قدر که تصور می‌کردم، آن را توانمند بدانم. من فکر می‌کنم این که او در حال استفاده از ویبراتورش برای حمله به کالوین داروخورده است، پایانی است که مردم را به گفتگو سوق می‌دهد. همچنین فکر می‌کنم این فیلمنامه احتمالاً بیست سال پیش نمایشنامه‌ای مشهور بوده است. با این حال، امروز ما دوباره آن را بررسی می‌کنیم و از خود می‌پرسیم که چگونه می‌توانیم این داستان را به‌روزرسانی کنیم تا بخشی از این گفتگوهای جدید شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.