تاریخ انتشار : جمعه 6 آبان 1401 - 12:35
56 بازدید
کد خبر : 203788

دانلود زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022  زیرنویس فیلم هندی پسر پونی: قسمت ۱ محصول ۲۰۲۲ به زبان تامیل به کارگردانی مانی راتنام است که به همراه الانگو کوماراول و بی. جیاموهان آن را نوشته است. این فیلم که توسط Ratnam و Subaskaran Allirajah زیر نظر Madras Talkies و Lyca Productions تولید شده است،

دانلود زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022  زیرنویس فیلم هندی پسر پونی: قسمت ۱ محصول ۲۰۲۲ به زبان تامیل به کارگردانی مانی راتنام است که به همراه الانگو کوماراول و بی. جیاموهان آن را نوشته است. این فیلم که توسط Ratnam و Subaskaran Allirajah زیر نظر Madras Talkies و Lyca Productions تولید شده است، اولین قسمت از دو قسمت سینمایی است که بر اساس رمان ۱۹۵۵ Kalki Krishnamurthy، Ponniyin Selvan ساخته شده است. در این فیلم گروهی از بازیگران شامل ویکرام، آیشواریا رای باچان، جایام راوی، کارتی، تریشا، جایارام، آیشواریا لکشمی، سوبیتا دولیپالا، پرابهو، آر. ساراثکومار، ویکرام پرابهو، پراکاش راج، رحمان، آر. پارتیبان و لال بازی می‌کنند. موسیقی توسط A. R. Rahman ساخته شده است، فیلمبرداری توسط Ravi Varman، تدوین توسط A. Sreekar Prasad و طراحی تولید توسط Thota Tharani انجام شده است. Ponniyin Selvan: من زندگی اولیه شاهزاده چولا آرولموژی وارمان را نمایش می دهم، که امپراتور مشهور راجاراجا اول (۹۴۷–۱۰۱۴) شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022 در طول قرن دهم در تانجاوور، سلسله چولا در جنوب هند، تحت فرمانروایی امپراتور ساندارا چوژار، که پسرانش آدیتا کاریکالان و آرولموژی وارمان با نام مستعار پونیین سلوان، فتوحات کانچی و لانکا را برای امپراتوری چولا رهبری می‌کنند، با رونق حکومت می‌کنند. آدیتا کاریکالان که احساس می‌کند چیزی در چولا اشتباه است، دوست خود، شاهزاده قبیله Vaanar، Vallavaraiyan Vandiyadevan را می‌فرستد تا این خبر را به خواهرش پرنسس Kundavai و سپس Sundara Chozhar منتقل کند. وندیادوان به قلعه کادامبور می رسد و توطئه ای را می شنود که توسط خزانه دار چولا و وزیر دارایی، پریا پاژووتارایار و سایر وزیران طراحی شده بود تا آدیتا کاریکالان را از به تخت نشستن بازدارند و عمویش مادورانتاکا چولا را بر آن نصب کنند.

وندیادوان جلسات مکرری با یک آژوارکادیان نامبی وایشنووی داشت که او را در قلعه می بیند که از جلسه جاسوسی می کند. پس از فرار از قلعه، وندیادوان با نامبی در یک قایق روبرو می شود، که نشان می دهد که در قلعه بوده است تا خواهر خوانده اش ناندینی را ملاقات کند، که به طور مرموزی در زمان غیبت او از خانه ناپدید شد و بعداً با پریا پاژووتارایار که بسیار بزرگتر از او است ازدواج کرد. وندیدوان پس از اطلاع از این موضوع، با ناندینی همسر پاژووتتارایار آشنا می‌شود، که به او می‌گوید که او را در ساختمانش ملاقات کند و حلقه‌اش را برای ورود به کاخ سلطنتی به او می‌دهد، وقتی اظهار داشت که می‌خواهد پیام نامبی را به او برساند. وندیدوان با چینا پاژووتارایار، رئیس دژ ملاقات می کند و به ساندارا چوژار در مورد توطئه گران فاش می کند، اما چینا پاژووتتارایار که برادر کوچکتر پاژووتارایار است مداخله می کند و سعی می کند وندیدوان را دستگیر کند که موفق می شود از دست آنها فرار کند. ، که به او دستور می دهد تا قبل از رسیدن به آدیتا کاریکلان، ابتدا پاسخ او را برای او بیاورد.

دانلود زیرنویس فیلم پسر پونی: قسمت ۱ ۲۰۲۲ پس از اطلاع از این توطئه، کونداوی (که واندیادوان شروع به ایجاد احساسات در مورد او می کند) به او می گوید که پونیین سلوان را از لانکا بیاورد. پس از پیروزی در نبرد در کانچی، به آدیتا کاریکالان گفته می‌شود که به تانجاور بازگردد، اما چون ناندینی در تانجاور حضور دارد، امتناع می‌کند. مشخص شد که آدیتا کاریکالان عاشق ناندینی بود، اما خانواده سلطنتی از پذیرش یک یتیم فقیر به عنوان ملکه احتمالی امپراتوری چولا امتناع ورزیدند و او را از شهر تبعید کردند. پس از سال ها، آدیتا کاریکالان ناندینی را ملاقات کرد که از دشمن خود ویراپاندیان، که پادشاه سلسله پاندیا بود که پس از تبعید، عاشق او شد، مراقبت کرد. آدیتا کاریکالان در حالت عصبانیت، ویراپندیان را سر برید و باعث شد ناندینی افسرده از خانواده‌اش انتقام بگیرد. در حال حاضر، آدیتا کاریکالان می‌داند که ناندینی با پریا پاژووتارایار ازدواج کرد تا از گذشته‌اش انتقام بگیرد.

زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part I 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ponniyin Selvan: Part I 2022 پس از پیروزی در جنگ علیه راجا ماهیندا در لانکا، پونیین سلوان با وندیادوان ملاقات می‌کند که با کمک یک زن پاروزنی پونگژالی، پیام‌هایی را از کونداوایی و واناتی (عشق پونیین سلوان و شاهزاده کودومبالور) برای او می‌فرستد. نامبی نیز به لانکا می رسد و مشخص می شود که جاسوس نخست وزیر آنیرودا براهماریار است. پس از رویارویی با ناندینی در تانجاور، کونداوایی با سوندارا چوژار ملاقات می‌کند و درباره توطئه‌های پریا پاژووتارایار به او می‌گوید. روز بعد، Pazhuvettaraiyar و وزیران Sundara Chozhar را دستکاری می کنند تا به کاروانی دستور دهند که Ponniyin Selvan را به تانجاور بازگرداند. در همین حال، سوندار چوژار از کونداوایی می خواهد که آدیتا کاریکالان را به تانجاور بیاورد، زیرا برای ولیعهد دور از پایتخت مناسب نیست.

زیرنویس فیلم پسر پونی: قسمت ۱ ۲۰۲۲ در حالی که به سمت تانجاور می روند، پونیین سلوان و واندیادوان مورد حمله پاندیا اباتوداویگال (گروهی از سربازان مؤمن در سلسله پاندیا) قرار می گیرند که توسط راوی داسان رهبری می شود، اما توسط یک زن محجبه Oomai Rani (که Ponniyin Selvan را از غرق شدن نجات داده بود، نجات می یابند. در رودخانه پونی در سنین جوانی، بنابراین این نام را داده است). کونداوی با آدیتا کاریکالان ملاقات می‌کند و به او می‌گوید که به پادشاهی بازگردد و استدلال می‌کند که تصمیم او برای تبعید ناندینی درست بود زیرا او این تصمیم را به عنوان یک شاهزاده خانم گرفت، اما آدیتا کاریکالان همچنان قاطعانه امتناع می‌کند. در همین حال، عضو پاندیا آبوتوداویگال با ماهیندا ملاقات می کند و سربازانی را به عنوان کمک از او در برنامه گروه برای ترور Ponniyin Selvan دریافت می کند. پونگوزالی، متوجه می شود که کاروان به دلایل سیاسی برای دستگیری پونیین سلوان فرستاده شده است، این موضوع را برای پونیین سلوان، وندیادوان، نامبی و دیگران فاش می کند. Ponniyin Selvan وندیادوان را مجبور می کند خود را به عنوان Ponniyin Selvan درآورد و با پونگوزالی برای ملاقات با کاروان حرکت می کند. با این حال، خیرخواهان او از ترس جان او را از این کار باز می دارند.

در راه به سمت ساحل، Ponniyin Selvan و Poonguzhali متوجه می شوند که کاروان توسط Pandya Aabuthudavigal کمین شده است، که Vandiyadevan را دستگیر می کند و او را به اشتباه Ponniyin Selvan تعبیر می کند. Ponniyin Selvan برای نجات Vandiyadevan به سمت کشتی Pandya Aabuthudavigal می رود و به دلیل طوفان در دریا غرق می شوند و در نتیجه گمان می رود مرده باشند. خبر مرگ Ponniyin Selvan به Sundara Chozhar، Kundavai و Aditha Karikalan می رسد که همگی ویران شده اند. آدیتا کاریکالان به خاطر مرگ برادرش از ناندینی سوگند انتقام می گیرد و به سمت پادشاهی می رود تا او را نابود کند. در همین حال، Oomai Rani که مشخص شد شبیه ناندینی است، در حال شنا در دریا برای یافتن Ponniyin Selvan برای نجات او نشان داده می شود.

زیرنویس Ponniyin Selvan: Part I 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس پسر پونی: قسمت ۱ ۲۰۲۲ من در حال حاضر فروش جهانی ۵۰۰ کرور (۶۳ میلیون دلار آمریکا) با بیش از ۳۳۰ کرور روپیه (۴۱ میلیون دلار) از هند، ۲۳۰ کرور (۲۹ میلیون دلار آمریکا) تنها از تامیل نادو دارم و اولین فیلمی هستم که این کار را انجام دهید و بیش از ۱۷۰ کرور روپیه (۲۱ میلیون دلار آمریکا) از بقیه جهان دریافت کنید. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم تامیل سال ۲۰۲۲، چهارمین فیلم پرفروش تامیل در تمام دوران، پانزدهمین فیلم پرفروش هندی تمام دوران و سومین فیلم هندی پرفروش سال ۲۰۲۲ شد.

این فیلم در روز افتتاحیه خود در سراسر جهان حدود ۸۰ کرور روپیه (۱۰ میلیون دلار آمریکا) به دست آورد و در کشورهایی مانند سنگاپور، مالزی، سریلانکا، استرالیا به رتبه ۱ رسید و به رتبه ۳ برتر در ایالات متحده رسید. در روز سوم، فیلم حدود ۸۰ کرور روپیه (۱۰ میلیون دلار آمریکا) به دست آورد و اولین مجموعه آخر هفته خود را در سراسر جهان به ۲۳۰ کرور روپیه (۲۹ میلیون دلار آمریکا) رساند. این فیلم در تامیل نادو، کرالا و بازار خارج از کشور عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت، اما در کمربند تلوگو و هندی عملکرد ضعیفی داشت. نسخه دوبله هندی ۲۲ کرور روپیه (۲.۸ میلیون دلار آمریکا) در باکس آفیس داخلی فروش داشت. با این وجود، این فیلم به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تامیل در مالزی، سنگاپور، ایالات متحده آمریکا، استرالیا و پنجمین فیلم هندی پرفروش در ایالات متحده پس از Baahubali: The Beginning، Baahubali 2: The Conclusion، RRR و K.G.F: Chapter 2 ظاهر شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.