تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مهر 1401 - 12:17
50 بازدید
کد خبر : 203401

دانلود زیرنویس فیلم The Lobster 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lobster 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lobster 2015 خرچنگ یک فیلم کمدی سیاه اروپایی محصول ۲۰۱۵ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مشترک یورگوس لانتیموس، تهیه کنندگی مشترک سیسی دمپسی، اد گینی، و لی مگیدی و نویسندگی مشترک افتیمیس فیلیپو است. در این فیلم به افراد مجرد ۴۵ روز فرصت داده می شود تا شریک های عاشقانه

دانلود زیرنویس فیلم The Lobster 2015 خرچنگ یک فیلم کمدی سیاه اروپایی محصول ۲۰۱۵ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مشترک یورگوس لانتیموس، تهیه کنندگی مشترک سیسی دمپسی، اد گینی، و لی مگیدی و نویسندگی مشترک افتیمیس فیلیپو است. در این فیلم به افراد مجرد ۴۵ روز فرصت داده می شود تا شریک های عاشقانه پیدا کنند و یا به حیوان تبدیل شوند. در این فیلم کالین فارل و ریچل وایز در نقش یک زن و مرد بازی می کنند که سعی در ایجاد رابطه دارند. این فیلم محصول مشترک کشورهای ایرلند، بریتانیا، یونان، فرانسه و هلند است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Lobster 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Lobster 2015 دیوید پس از اینکه همسرش او را برای مرد دیگری ترک می کند به هتلی اسکورت می شود. مدیر هتل فاش می کند که افراد مجرد ۴۵ روز فرصت دارند تا شریک زندگی خود را پیدا کنند وگرنه تبدیل به حیوانی می شوند که انتخاب می کنند. سگ همراه دیوید برادر اوست. دیوید انتخاب می کند که در صورت شکست، خرچنگ شود. دیوید با رابرت، مردی با لب و جان، مردی لنگی آشنا می شود. میهمانان به دنبال یافتن همسری هستند که با او ویژگی‌های سطحی مانند بیماری‌های جزئی دارند که به اعتقاد آنها کلید سازگاری است.

این هتل قوانین و تشریفات زیادی دارد: خودارضایی ممنوع است، اما تحریک جنسی توسط خدمتکار هتل اجباری است و مهمانان در رقص شرکت می کنند و تبلیغاتی را تماشا می کنند که مزایای شراکت را تمجید می کند. ساکنان می توانند مهلت خود را با شکار و آرام کردن افراد مجردی که در جنگل زندگی می کنند، تمدید کنند. هر “تنها” اسیر شده یک روز آنها را به دست می آورد. در یک شکار، زنی که به بیسکویت علاقه دارد، به دیوید خدمات جنسی ارائه می‌کند که او آن را رد می‌کند. او به او می گوید که اگر نتواند جفتی پیدا کند، با پریدن از پنجره هتل خود را خواهد کشت.

دانلود زیرنویس فیلم خرچنگ ۲۰۱۵ جان با کوبیدن عمدی بینی او در خفا، محبت زنی را که دائماً خونریزی از بینی دارد، به دست می آورد. آنها به بخش زوج ها می روند تا یک همکاری آزمایشی یک ماهه را آغاز کنند. دیوید بعداً تصمیم می‌گیرد با زنی به‌شدت بی‌رحم که بیش از هر کس دیگری افراد تنها را آرام کرده است، خواستگاری کند. گفتگوی اولیه آنها با فریاد زن بیسکویت دوست همراه است که با پریدن از پنجره طبقه اول خود را مجروح کرده است. دیوید وانمود می کند که از رنج زن لذت می برد تا علاقه زن بی عاطفه را به دست آورد. او بعداً در یک حمام گرم به او می‌پیوندد، جایی که او وانمود می‌کند که یک زیتون خفه می‌شود تا او را امتحان کند. با توجه به اینکه او هیچ تلاشی برای کمک به او نمی کند، تصمیم می گیرد که آنها با هم هماهنگ هستند و آن دو به سوئیت زوج منتقل می شوند. دیوید یک روز صبح از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که او برادرش را با لگد به قتل رسانده است. همانطور که دیوید در پاسخ به از دست دادن خواهر یا برادر سگش گریه می کند، او به این نتیجه می رسد که رابطه آنها دروغ است و تلاش می کند او را به سمت مدیر هتل بکشاند تا او را تنبیه کند، به “حیوانی که هیچ کس نمی خواهد باشد”. با این حال، او فرار می کند و با کمک یک خدمتکار دلسوز (که بعداً مشخص شد خال کار برای افراد تنهاست)، شریک زندگی خود را آرام می کند و او را به حیوانی نامشخص تبدیل می کند.

زیرنویس فیلم The Lobster 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Lobster 2015 دیوید از هتل فرار می کند و به افراد تنها در جنگل می پیوندد. برخلاف هتل، هر نوع عاشقانه ای را ممنوع می کنند که مجازات آن قطع عضو است. دیوید که کوته بین است با زنی که او نیز کوته بین است رابطه پنهانی را آغاز می کند. آنها یک زبان اشاره ای را ایجاد می کنند که از آن برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. آنها در مأموریت های مخفیانه به شهر مجاور برده می شوند، جایی که پوشش آنها از آنها می خواهد که به عنوان زن و شوهر ظاهر شوند، که مخفیانه از آن لذت می برند.

تنهاها برای خرابکاری هتل حمله ای را آغاز می کنند. دیوید به زن مبتلا به خون دماغ می گوید که جان جعل کرده است. سایر افراد تنها مدیر هتل و شوهرش را زیر اسلحه نگه می دارند و او را فریب می دهند تا به همسرش شلیک کند تا خودش را نجات دهد، اما اسلحه پر نشده است. آنها زن و شوهر را به رویارویی با یکدیگر رها می کنند.

زیرنویس فیلم خرچنگ ۲۰۱۵ رهبر تنهایی ها دفترچه خاطرات زن کوته فکر را به دست می آورد و نقشه او برای فرار با دیوید را کشف می کند. رهبر زن را به شهر می برد تا ظاهراً برای درمان کوته بینی او عمل کند، اما در عوض او را نابینا می کند. دیوید و زن سعی می کنند چیز مشترک دیگری را پیدا کنند، اما فایده ای نداشت. یک روز صبح، دیوید بر رهبر غلبه می کند و او را در قبر باز می بندد تا سگ های وحشی او را زنده زنده بخورند. او و زن نابینا به شهر فرار می کنند و در رستورانی توقف می کنند. دیوید به دستشویی می رود و با تردید آماده می شود تا خود را با یک چاقوی استیک کور کند.

عکاسی اصلی در ۲۴ مارس ۲۰۱۴ آغاز شد و در ۹ مه ۲۰۱۴ به پایان رسید. فیلمبرداری در دوبلین، ایرلند، که نماینده «شهر» در فیلم است، و همچنین در مکان‌هایی در داخل و اطراف شهرستان کری، از جمله اسنیم، درومور وودز و کنمار انجام شد. هتل مورد استفاده پارکناسیلا ریزورت و هتل اسپا، نزدیک اسنیم بود.

زیرنویس The Lobster 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس خرچنگ ۲۰۱۵ در ابتدا در ۲۳ اکتبر ۲۰۱۳ گزارش شد که جیسون کلارک با حمایت بن ویشاو، لیا سیدوکس، اولیویا کولمن، آریان لابد و آنجلیکی پاپولیا، گروه بازیگران را رهبری خواهد کرد. کلارک به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی با اورست از این فیلم انصراف داد و در ۳ فوریه اعلام شد که کالین فارل و ریچل وایز در فیلم The Lobster بازی خواهند کرد. الیزابت اولسن برای بازی در این فیلم درخواست شد، اما به دلیل تعهداتش با مارول استودیو برای فیلم Avengers: Age of Ultron، این پیشنهاد را رد کرد. او بعداً به این فکر کرد که این فیلم به چه مسیر کاملاً متفاوتی می‌توانست حرفه بازیگری او را طی کند، اما در نهایت احساس کرد که تصمیم درستی گرفته است. اندکی پس از شروع عکاسی اصلی، جان سی ریلی و اشلی جنسن در ۳۱ مارس ۲۰۱۴ به بازیگران پیوستند.

در ماه مه ۲۰۱۴، اعلام شد که Sony Pictures Releasing حقوق توزیع برای استرالیا، نیوزلند، آلمان، اسکاندیناوی، روسیه، اروپای شرقی و آمریکای لاتین را به دست آورد. فیلمی که هنوز در آن فارل، ویشاو و ریلی حضور دارند تقریباً در همان زمان منتشر شد. پوسترهای این فیلم توسط واسیلیس مارماتاکیس طراحی شده است، با نسخه تک برگ کالین فارل که توسط طراح پوستر حرفه ای آدریان کوری به عنوان دومین پوستر برتر دهه ۲۰۱۰ در نظر گرفته شده است.

در ماه مه ۲۰۱۵، Alchemy حقوق توزیع ایالات متحده را به دست آورد. با این حال، به دلیل مشکلات مالی شرکت در آن زمان، A24 به جای آن حقوق ایالات متحده را به دست آورد. در ابتدا برای انتشار در ۱۱ مارس ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده بود، به ۱۳ مه ۲۰۱۶ موکول شد.

زیرنویس فیلم خرچنگ 2015 - بلو سابتایتل

در سایت Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس نقدهای ۲۶۳ منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۵/۱۰، ۸۷ درصد محبوبیت دارد. اجماع انتقادی این وب‌سایت چنین می‌گوید: «خرچنگ هر چقدر هم که به‌طور هیجان‌انگیز جاه‌طلبانه است، قطعاً یک ذائقه اکتسابی است – اما برای بینندگانی که شهامت دارند حساسیت‌های بی‌نظیر یورگوس لانتیموس را کنار بگذارند، باید یک رفتار سینمایی لذیذ باشد». در متاکریتیک، که میانگین وزنی از ۱۰۰ را به نقدهای منتقدان جریان اصلی اختصاص می دهد، فیلم بر اساس ۴۴ نقد، میانگین امتیاز ۸۲ را دریافت کرد که نشان دهنده «تحسین جهانی» است.

الیور لیتلتون از The Playlist به فیلم نمره A اعطا کرد و آن را به عنوان «یک کمدی غیر معمول غنی و قابل توجه» با «طنزی پر سر و صدا و در عین حال مرده در مورد ساختارهای اجتماعی، آداب معاشرت و ساختارهای قدرت توصیف کرد که همچنین به طرز شگفت انگیزی تکان دهنده است. داستان عاشقانه با شکوه عجیب و غریب». او به این نتیجه رسید که این فیلم «در دسترس‌ترین و کاملاً لذت‌بخش‌ترین فیلم لانتیموس» است. کریس نشاواتی از اینترتینمنت ویکلی نقد مثبتی ارائه کرد و فیلم را به دلیل «بصری خیره‌کننده، از لحاظ روایی جسورانه و کاملاً منحصربفرد» تحسین کرد و افزود که «چشم  را به روشی جدید از داستان‌گویی باز می‌کند».

گای لاج که برای ورایتی می نویسد، این فیلم را “یک طنز خنده دار و غیرمنتظره متحرک از جامعه زوج های ثابت” نامید و توضیح داد که “تنظیمات گیج کننده لانتیموس به عنوان تمثیلی درخشان برای سیستم های سطحی و فزاینده معاشقه معاصر، از جمله موارد مشابه ظاهر می شود. الگوریتم‌های مشابه از سایت‌های دوستیابی آنلاین و قضاوت‌های داغ یا غیرمعمول Tinder».

زیرنویس خرچنگ 2015 - بلو سابتایتل

پیتر بردشاو از گاردین به این فیلم سه ستاره از پنج امتیاز داد و نوشت که خرچنگ “از نظر سبک آشنای لانتیموس زیبا و عجیب است”، اما “به نظر می رسد که ایده هایش در اواسط راه تمام می شود”. به طور مشابه، نقدها در Cleveland Plain Dealer و Vancouver Sun قضاوت کردند که فیلم قادر به حفظ خود در طول زمان کامل آن نیست. IGN به آن امتیاز ۸.۵ از ۱۰ داد و گفت: “کالین فارل این داستان سورئال، خنده دار و در نهایت کاملاً نگران کننده را رهبری می کند.” وای چی دیموک که در لس آنجلس ریویو آو بوکز می نویسد، خرچنگ را «افسانه برزخ» خواند و فیلم را با کار ساموئل بکت مقایسه کرد و گفت که برای این تیم یونانی، «تئاتر پوچ گرایانه طبیعت دوم است. همانطور که یک قرن پیش برای بکت ایرلندی طبیعت دوم بود»

تیموتی لوری و هانا استارک، که در New Review of Film and Television Studies می نویسند، خرچنگ را به عنوان “هم طنزی از جفت اجباری و هم نقدی به همان اندازه لعنت کننده از فردگرایی آزادیخواهانه به عنوان جایگزینی برای تک همسری خانگی” می ستایند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.