تاریخ انتشار : شنبه 16 مهر 1401 - 12:36
52 بازدید
کد خبر : 202806

دانلود زیرنویس سریال WandaVision 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال WandaVision 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال WandaVision 2021 یک انتقام‌جو که می‌تواند جادوی آشوب را مهار کند، درگیر تله‌پاتی و تله‌کینزی شود و واقعیت را تغییر دهد. اولسن گفت که این سریال شخصیت را با نسخه کمیک مطابقت بیشتری می دهد، از جمله بیماری روانی او را به تصویر می کشد، و در عین حال نام “جادوگر سرخ”

دانلود زیرنویس سریال WandaVision 2021 یک انتقام‌جو که می‌تواند جادوی آشوب را مهار کند، درگیر تله‌پاتی و تله‌کینزی شود و واقعیت را تغییر دهد. اولسن گفت که این سریال شخصیت را با نسخه کمیک مطابقت بیشتری می دهد، از جمله بیماری روانی او را به تصویر می کشد، و در عین حال نام “جادوگر سرخ” را به دنیای سینمایی مارول (MCU) معرفی می کند. کوین فایگی، تهیه کننده اجرایی، گفت که این سریال به بررسی میزان و منشأ قدرت های ماکسیموف می پردازد. اولسن احساس کرد که “مالکیت” او بر ماکسیموف در طول توسعه سریال تقویت شده است، که به او اجازه داد تا بخش های جدیدی از شخصیت شخصیت مانند شوخ طبعی و جنجالی او را کشف کند. به‌جای اینکه او را به عنوان یک شخصیت مکمل در فیلم‌ها بسازد، و با پیوستن به این سری، زمانی که فایگی از داستان‌های کمیک Scarlet Witch که الهام‌بخش WandaVision بود، به فروش رفت. اولسن برای اجرای خود تحت تأثیر مری تایلر مور، الیزابت مونتگومری و لوسیل بال قرار گرفت. مایکلا راسل ماکسیموف جوان را به تصویر می کشد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال WandaVision 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال WandaVision 2021 یک اندروید و Avenger سابق که با استفاده از هوش مصنوعی J.A.R.V.I.S ساخته شده است. و اولترون و همچنین سنگ ذهن، که در فیلم Avengers: Infinity War (2018) کشته شد. بتانی نسخه جدیدی از شخصیت خلق شده توسط ماکسیموف را در واقعیت خود از بخشی از سنگ ذهن که در او زندگی می کند، به تصویر می کشد، که تجسم غم، امید و عشق اوست. نویسندگان از او به عنوان “روح دید” یاد می کنند، و بتانی او را “نجیب و شریف” توصیف می کند. او تحت تأثیر بازی های دیک ون دایک و هیو لوری برای این نسخه قرار گرفت. بتانی همچنین نقش شخصیت اصلی را بازی می‌کند که به آن “White Vision” یا “The Vision” گفته می‌شود، که توسط S.W.O.R.D دوباره مونتاژ و فعال می‌شود. (بخش مشاهده و پاسخ سلاح های حساس). آن نسخه ظاهری کاملاً سفید دارد، شبیه به زمانی که شخصیت کمیک با بدنی کاملاً سفید و بدون خاطره یا احساسات زنده شد. بتانی با به تصویر کشیدن دومی به عنوان آشنا و ترسناک، این دو نسخه را متمایز کرد.
جادوگری که به عنوان “اگنس”، ماکسیموف و “همسایه فضول” ویژن در کمدی داستانی WandaVision ظاهر می شود. هان اگنس را همسایه‌ای توصیف کرد که «آخر شب از مبل خود بلند نمی‌شود» و «همیشه در کار [آنها] است» و رابطه آگاتا با ماکسیموف را به رابطه آنتونیو سالیری با ولفگانگ آمادئوس موتزارت تشبیه کرد. او توضیح داد که آگاتا قرن‌هاست که به مطالعه جادو می‌پردازد و از دیدن آن که به طور طبیعی به ماکسیموف می‌آید دیوانه شده است. آگاتا به عنوان یک مربی برای ماکسیموف در نظر گرفته شد، اما توسط نویسندگان به سمت مخالفت بیشتر برای ارائه بهتر ساختار سریال تغییر داده شد. با وجود این، آگاتا ویژگی های تدریس را برای ماکسیموف حفظ می کند
دختر خلبان نیروی هوایی ماریا رامبو و یک کاپیتان در S.W.O.R.D.  که خود را در کمدی کمدی خیالی WandaVision به عنوان “جرالدین” معرفی می کند.  او در دنیای مردانه «سرسختی و توانایی زن بودن» دارد. نقش ژاک شفر، نویسنده اصلی این سریال، شخصیت متفاوتی در نقش رامبو داشت، اما زمانی که برای سریال در دسترس قرار گرفت، او برای استفاده از رامبو هیجان‌زده بود. مری لیوانوس، تهیه کننده همکار، اضافه کرد که گنجاندن رامبو کشفی در طول توسعه بود که “در نمایش واقعاً غنی شد”، :  ۲۸  زیرا به شخصیتی همدل مانند رامبو اجازه داد تا به یک “قهرمان در حق خود” تبدیل شود. ۲۵] این سریال نشان می‌دهد که رامبو از زمان معرفی خود در دوران کودکی چه کرده است و به دنبال دوست و همکار مادرش کارول دانورز / کاپیتان مارول در کاپیتان مارول (۲۰۱۹) است، جایی که آکیرا اکبر او را به تصویر کشیده است. پریس از اجرای اکبر به عنوان نقطه شروع برای خود استفاده کرد و روابط رامبو با مادرش و دانورز را در نظر گرفت.

زیرنویس سریال WandaVision 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس WandaVision 2021 یک مامور FBI که با S.W.O.R.D کار می کند. که قبلاً افسر آزادی مشروط اسکات لانگ / مرد مورچه ای بود. پارک احساس کرد که وو را با استفاده از جادوی کلوزآپ معرفی می کند، چیزی که او سعی می کرد در Ant-Man and the Wasp (2018) آن را کامل کند، به سرعت پیشرفت شخصیت را پس از آن فیلم نشان داد، که نشان می دهد او در چندین چیز بهتر شده است و به او اختصاص داده شده است. موارد بزرگتر. پارک این ترفند جادویی را توسط یک شعبده باز آموخت و چندین روز را صرف تکمیل آن برای سریال کرد.
یک اخترفیزیکدان که با S.W.O.R.D. که قبلاً برای جین فاستر کارآموزی کرده بود و با ثور دوست شد. با بازگشت به این نقش برای اولین بار پس از Thor: The Dark World (2013)، دنینگز احساس کرد که لوئیس به عنوان یک شخص تغییر چندانی نمی کرد، اما پس از رفتن به مدرسه برای دریافت دکترای خود در اخترفیزیک، پیرتر و عاقل تر می شد. علاوه بر این، دنینگز احساس کرد که این شخصیت اکنون به عنوان “رئیس” که هرگز در فیلم ها حضور نداشت، اعتماد بیشتری به خود دارد.
ساکن وست ویو تحت کنترل آگاتا، که خود را به عنوان برادر دوقلوی متوفی ماکسیموف، پیترو، که توسط آرون تیلور جانسون در فیلم‌های قبلی MCU به تصویر کشیده شده بود، نشان می‌دهد.[ شفر و لیوانوس مشتاق بودند که پیترو را به سریال برگردانند و تصمیم گرفتند از مفاهیم آن در مورد “آنچه واقعی است و چه چیزی نیست، و اجرا، و بازیگران، و تماشاگران و هواداران” با ایجاد “بازنشر” شخصیت استفاده کنند. برنامه تخیلی WandaVision.  انتخاب پیترز اشاره ای به نقش او در نقش پیتر ماکسیموف در سری فیلم های مردان ایکس فاکس قرن بیستم بود. شفر خاطرنشان کرد که این بازسازی برای سریال در سطح متا با بازی بر روی داستان‌های کمدی از شخصیت‌های بازخوانی بدون سر و صدا و همچنین ورود یکی از اقوام به شهر که با خانواده کمدی «مشکل‌ها را به هم می‌ریزد» برای سریال کار کرد. Shakman گفت که نقش پیترز در این مجموعه راهی برای بازی با انتظارات تماشاگران بود، به روشی مشابه که بن کینگزلی در نقش Trevor Slattery در Iron Man 3 (2013) بازی می کرد، که در آن شخصیت به عنوان ماندارین ظاهر می شود. شفر اجرای پیترز را به ترکیبی از شخصیت‌های جسی کاتسوپولیس از فیلم فول هاوس، نیک مور از Family Ties و جوی تریبیانی از Friends تشبیه کرد.

زیرنویس سریال WandaVision 2021 - بلو سابتایتل

ساکنان تکرارشونده Westview عبارتند از: آصف علی در نقش ابیلاش تاندون که نقش همکار ویژن “نورم” را بازی می کند. دیوید لنگل در نقش هارولد پراکتور که نقش «فیل جونز» را بازی می‌کند؛ آموس گلیک در نقش تحویل‌دهنده پیتزا برای بازی در نقش «دنیس»، مامور پست / تحویل‌دهنده؛ ایتامار انریکز و ویکتوریا بلید به عنوان ساکنان بازیگران زن و مرد تجاری بازیگران زن و مرد؛  اما کالفیلد فورد در نقش سارا پراکتور، همسر هارولد که نقش «داتی جونز» را بازی می‌کند، «مادر شکاکی که با مشت آهنین و لبخند زهرآلود بر محله حکومت می‌کند». و دیوید پیتون در نقش جان کالینز که نقش “هرب” را بازی می کند.  جاش استمبرگ نیز به عنوان S.W.O.R.D تکرار می شود. تایلر هیوارد، کارگردان بازیگر، به همراه آلن هکنر و سلنا آندوزه در نقش S.W.O.R.D. عوامل مونتی و رودریگز. جولیان هیلیارد و جت کلاین به ترتیب پسران ماکسیموف و ویژن بیلی و تامی را به تصویر می کشند.

زیرنویس WandaVision 2021 - بلو سابتایتل

ستاره‌های مهمان اضافی عبارتند از: جولین پردی در نقش ایزابل ماتسوئدا که نقش ماکسیموف و همسایه ویژن «بورلی» را بازی می‌کند؛ بدلکار مکرر در MCU، زک هنری، در نقش فرانکلین، یک S.W.O.R.D. عاملی که وقتی وارد واقعیت ماکسیموف می شود زنبوردار می شود؛ رندی اوگلسبی در نقش ساکن وست ویو که نقش «استن نیلسون»، پزشک شهر را بازی می کند؛ وسلی کیمل و سیدنی توماس در نقش پسر و دختر در تبلیغات؛  و کیت فوربس در نقش مادر آگاتا، ایوانورا هارکنس. ایلانا کهانچی و دانیار به ترتیب پدر و مادر ماکسیموف را ایرینا و اولک ماکسیموف را به تصویر می کشند، در حالی که گابریل گورویچ نقش نسخه جوان برادرش پیترو را بازی می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.