تاریخ انتشار : شنبه 30 مهر 1401 - 18:38
33 بازدید
کد خبر : 203573

دانلود زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 زیرنویس فیلم پل واترلو جنگی درام و عاشقانه آمریکایی محصول ۱۹۳۱ جنگی درام و عاشقانه آمریکایی محصول ۱۹۳۱ به کارگردانی جیمز ویل و با بازی مای کلارک و کنت داگلاس است. فیلمنامه بن لوی و تام رید بر اساس نمایشنامه ۱۹۳۰ پل واترلو اثر رابرت ای شروود ساخته شده

دانلود زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 زیرنویس فیلم پل واترلو جنگی درام و عاشقانه آمریکایی محصول ۱۹۳۱ جنگی درام و عاشقانه آمریکایی محصول ۱۹۳۱ به کارگردانی جیمز ویل و با بازی مای کلارک و کنت داگلاس است. فیلمنامه بن لوی و تام رید بر اساس نمایشنامه ۱۹۳۰ پل واترلو اثر رابرت ای شروود ساخته شده است. این فیلم در سال ۱۹۴۰ با عنوان پل واترلو و در نقش گابی در سال ۱۹۵۶ بازسازی شد. امروزه حقوق هر سه فیلم در اختیار برادران وارنر و شرکت تابعه آنها Turner Entertainment است. این فیلم یکی از اولین فیلم های بت دیویس بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 دختر خواننده آمریکایی مایرا دوویل که در اوج جنگ جهانی اول نتوانست در لندن کار پیدا کند برای تامین هزینه زندگی خود به فحشا متوسل می شود. او گاهی اوقات مشتریان خود را در پل واترلو ملاقات می کند، نقطه ورود اولیه به شهر برای سربازان مرخصی نظامی. در طی یک حمله هوایی، او با همکار آمریکایی روی کرونین، یکی از اعضای ارتش کانادا، ملاقات می کند. او که با حمله هوایی از نقشه های اصلی خود منحرف شده است، هیچ تلاشی برای درخواست او نمی کند و سرباز جوان ساده لوح از حرفه خود بی خبر می ماند. پس از توقف بمباران، روی او را تا آپارتمانش همراهی می کند، جایی که هر دو شام می خورند.

مایرا با توصیف خود به عنوان یک دختر همخوان بیکار، همدردی روی را جلب می کند. او به او پیشنهاد پرداخت اجاره بهای معوقه را می دهد، اما او پیشنهاد او را رد می کند. پس از به صدا درآمدن همه چیز، روی می رود و میرا به خیابان ها باز می گردد. صبح روز بعد، روی برای دیدن او برمی گردد و خانم صاحبخانه خانم هابلی او را به آپارتمانش راه می دهد. او در آنجا با کیتی دوست و همسایه مایرا ملاقات می کند که به او می گوید مایرا به کسی نیاز دارد که او را دوست داشته باشد و از او محافظت کند. مایرا بعداً کیتی را به خاطر مداخله سرزنش می کند و توصیه او برای ازدواج با روی را رد می کند تا آینده بهتری برای خود تضمین کند.

دانلود زیرنویس فیلم پل واترلو ۱۹۳۱ روی، مایرا را به ملاقات خانواده‌اش در املاک روستایی‌شان می‌برد و در آنجا از او خواستگاری می‌کند. بعداً در همان شب او به مادر روی، مری، حقیقت را در مورد خودش می گوید. مری دلسوز است اما از میرا می خواهد که با روی ازدواج نکند. صبح روز بعد، میرا دور می شود و با قطار به لندن باز می گردد. در نهایت روی به ملاقات او می رود و از او می خواهد که درباره رفتن ناگهانی خود توضیح دهد. چون در آستانه بازگشت به جبهه های جنگ در فرانسه است، از میرا التماس می کند که فوراً با او ازدواج کند. او ابتدا موافقت می کند، اما پس از اینکه از او می خواهد بیرون در سالن منتظر بماند، نظرش تغییر می کند و از پنجره آپارتمان فرار می کند. خانم هابلی به دنبال اجاره بها وارد می شود و با این باور که مایرا برای فرار از تعهد مالی خود فرار کرده است، حرفه واقعی خود را به روی نشان می دهد.

اگرچه روی شوکه شده است، اما به دنبال مایرا می گردد و در نهایت او را در پل واترلو پیدا می کند، جایی که به او می گوید که هنوز دوستش دارد و می خواهد با او ازدواج کند. پلیس نظامی اصرار دارد که روی به کامیونی از سربازان در حال خروج ملحق شود یا یک فراری در نظر گرفته شود، و هنگامی که او وعده های مایرا را برای ازدواج با او پس از بازگشت تضمین می کند، او را ترک می کند. آژیرهای حمله هوایی به صدا در می آیند و همانطور که میرا به دنبال پناهگاهی می گردد، توسط بمب کشته می شود.

زیرنویس فیلم Waterloo Bridge 1931 - بلو سابتایتل

زیرنویس Waterloo Bridge 1931 رابرت ای. شروود نمایشنامه خود را بر اساس تجربیات خود در زمان جنگ، از جمله ملاقات تصادفی در جریان یک حمله هوایی در سال ۱۹۱۸ با یک دختر همخوان آمریکایی که به خیابان گردی تبدیل شده بود، قرار داده بود. تولید برادوی در ۶ ژانویه ۱۹۳۰ در تئاتر فولتون افتتاح شد، جایی که تنها برای ۶۴ اجرا اجرا شد. علیرغم این واقعیت که این فیلم نه از نظر انتقادی و نه تجاری موفقیت آمیز بود، تهیه کننده فیلم، کارل لمل، جونیور، آن را یک پروژه معتبر در نظر گرفت و حقوق فیلم را برای یونیورسال پیکچرز خریداری کرد.

لمل که تحت تأثیر فیلم پایان سفر (۱۹۳۰) قرار گرفته بود، کارگردان آن جیمز ویل را برای هدایت پل واترلو استخدام کرد. بازی شروود در فیلمنامه اصلی به یک فیلم جنگی تبدیل شده بود، و بن لوی برای بازگرداندن آن به یک درام شخصیتی استخدام شد، در حالی که تام رید “تداوم و گفتگوی اضافی” را ارائه کرد.  زیرا یونیورسال دچار مشکلات مالی بود. Laemmle بودجه فیلم را ۲۵۲۰۰۰ دلار تعیین کرد و به Whale یک برنامه ۲۶ روزه فیلمبرداری داد.

رز هوبارت، تحت قراردادی با یونیورسال، نقش مایرا دوویل را به او واگذار کرد اما وقتی فهمید استودیو قصد تمدید قرارداد او را ندارد، آن را رد کرد. او با مای کلارک، بازیکن قراردادی کلمبیا پیکچرز جایگزین شد که اکنون برای مخاطبان بیشتر به عنوان زنی که چهره‌اش هدف نیمی از گریپ فروتی بود که جیمز کاگنی در «دشمن عمومی» روی آن فرو کرده بود، می‌شناسد. کلارک بعداً یادآور شد: «فکر می‌کنم نهنگ چیزی را دید که می‌دانستم در آن زمان داشتم، و این یک سردرگمی و ناامنی اساسی بود که من بدم نمی‌آمد در کارم ایجاد کنم.» او گفت که از کار با کارگردانی که “می خواست نظر شما را در مورد آن ببیند” لذت می برد. او نمی گفت چگونه این کار را انجام دهم، او به شما می گفت که چه اتفاقی می افتد.

زیرنویس پل واترلو ۱۹۳۱ کنت داگلاس، همبازی با تجربه کمتر، که بعدها به نام داگلاس مونتگومری شناخته شد، به توجه زیادی از سوی نهنگ نیاز داشت که در حالی که با بازیگر تازه کار کار می کرد، تولید را به مدت سه روز تعطیل کرد. همچنین بت دیویس در این فیلم حضور داشت که در نقش کوچک جانت کرونین، در تیتراژ ابتدایی رتبه ششم از نهم را به خود اختصاص داد [نیازمند منبع] و توسط همه منتقدان نادیده گرفته شد. دیویس بعداً یادآور شد: «کاملاً منطقی است. “من حدودا چهار خط داشتم…تمام تیراندازی اشتیاق داشتم تا بازی Myra را بازی کنم. می توانستم!”

Whale فیلم را با بودجه ۵۰۰۰۰ دلاری تکمیل کرد و لمل بسیار تحت تأثیر قرار گرفت و به کارگردان اجازه داد تا هر ملکی را که استودیو در مراحل برنامه ریزی داشت انتخاب کند. او فرانکنشتاین را انتخاب کرد و به یکی از کارگردانان برجسته یونیورسال تبدیل شد.

به دلیل مطالب بحث برانگیز آن، هیئت‌های سانسور در شیکاگو، نیویورک و پنسیلوانیا اصرار داشتند که برش‌های گسترده‌ای در فیلم ایجاد شود. هنگامی که کد تولید در جولای ۱۹۳۴ اجرا شد، انتشار مجدد نسخه اصلی پل واترلو غیرممکن شد. در سال ۱۹۳۹، MGM حقوق مالکیت را خریداری کرد و سال بعد یک اقتباس با بازی ویوین لی و رابرت تیلور به کارگردانی مروین لیروی منتشر کرد.

زیرنویس Waterloo Bridge 1931 - بلو سابتایتل

Mordaunt Hall نیویورک تایمز این فیلم را «تصویری ستودنی» خواند که «از نظر ماهیت تا حدودی طرح‌واره است، اما هوشمندانه عمل می‌کند و تخیل در استفاده از دوربین و میکروفون وجود دارد». او افزود: “اگر آقای نهنگ در مورد دیالوگ صحبت می کرد، ممکن بود حتی یک تولید رضایت بخش تر باشد، زیرا خطوط برخی از شخصیت های کوکنی گهگاه کمی اجباری است. کل روایت یک داستان کوتاه ضعیف است، با در نتیجه بخشهایی از آن به ویژه جالب نیست.»

بیلی ویلکرسون از هالیوود ریپورتر نوشت: «این یک سرگرمی بزرگ است، نه پیچیده، بلکه بالغ… آنقدر متحرک و باورپذیر است که هر مخاطبی را برای قدردانی به صحبت و هیاهو می‌فرستد».

در ۵ دسامبر ۲۰۰۶، Warner Home Video این فیلم را به همراه صورت نوزاد و زن سر سرخ به عنوان بخشی از مجموعه دی وی دی با نام TCM Archives – Forbidden Hollywood Collection، Vol. 1.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.