تاریخ انتشار : جمعه 15 مهر 1401 - 16:31
54 بازدید
کد خبر : 202747

دانلود زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 یک فیلم ویژه تلویزیونی آمریکایی به کارگردانی مایکل جیاکینو و نویسندگی هدر کوئین و پیتر کامرون برای سرویس استریم دیزنی + است که بر اساس شخصیتی به همین نام کمیک مارول ساخته شده است. در نظر گرفته شده است که این اولین ارائه ویژه استودیو مارول در دنیای

دانلود زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 یک فیلم ویژه تلویزیونی آمریکایی به کارگردانی مایکل جیاکینو و نویسندگی هدر کوئین و پیتر کامرون برای سرویس استریم دیزنی + است که بر اساس شخصیتی به همین نام کمیک مارول ساخته شده است. در نظر گرفته شده است که این اولین ارائه ویژه استودیو مارول در دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد که تداومی با فیلم های این فرنچایز دارد. این ویژه توسط مارول استودیوز تولید می‌شود و گروهی مخفی از شکارچیان هیولا را دنبال می‌کند که برای یافتن یک یادگار قدرتمند رقابت می‌کنند و در مقابل یک هیولا خطرناک قرار می‌گیرند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 پس از مرگ Ulysses Bloodstone، جک راسل، شکارچی هیولا، توسط بیوه اولیس، Verussa، به خانه Bloodstone احضار می شود، جایی که او و سایر شکارچیان هیولا برای شرکت در شکار انتخاب می شوند تا رهبر جدیدی را که بقایای Bloodstone را نگه می دارد، تعیین کنند. علیرغم اینکه وروسا نسبت به انجام این کار هشدار داده بود، السا، دختر اولیس، برای تصاحب یادگار می‌آید.

شکار در منطقه دخمه پرپیچ و خم عمارت با هیولای دستگیر شده که توسط یادگار کاشته شده آغاز می شود. پس از برخورد او با السا، راسل هیولای اسیر شده را پیدا می کند که از قضا دوستی است که او به دنبال نجات اوست. راسل از هیولا جدا می شود و با السا که در یک اتاق مقبره پنهان شده است، متحد می شود. این دو در همکاری برای آزادی هیولا به نام تد و بدست آوردن یادگاری برای السا توافق می کنند. راسل دیواری را برای تد خراب می کند تا به جنگل بگریزد در حالی که السا موفق به بیرون کشیدن یادگار می شود. با ورود وروسا و شکارچیان باقیمانده، این یادگار به راسل واکنش نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که او یک هیولا است.

وروسا راسل و السا را ​​در قفس اسیر می کند و برای آشکار کردن ماهیت واقعی او، افسون خود را با یادگار آغاز می کند. راسل قبل از حمله به وروسا و سرسپردگانش تبدیل به یک گرگینه می شود. السا از قفس فرار می کند و شکارچیان را می کشد اما راسل پس از نجات او از حمله وروسا مورد حمله قرار می گیرد اما پس از شناسایی او فرار می کند. یک وروسای خشمگین سعی می کند السا را ​​بکشد اما تد مورد حمله قرار می گیرد که او را قبل از رفتن برای یافتن راسل متلاشی می کند. در حالی که السا ارث خانه را به ارث می برد، راسل و تد دوباره در جنگل متحد می شوند.

شخصیت Marvel Comics Werewolf by Night برای یک فیلم بلند تا می ۲۰۰۱ برنامه ریزی شده بود تا از استودیوی مارول مجوز بگیرد و توسط Dimension Films توزیع شود،  با داستانی که توسط آوی آراد، کوین فایگی و آری آراد از استودیو مارول ساخته شده بود. هانس رودیونوف در ژوئن ۲۰۰۲ به دنبال چند پیش‌نویس توسط جان فاسانو، فیلمنامه را می‌نوشت، و کریستال اسکای پیکچرز قرار بود به عنوان تهیه‌کننده فیلم مشارکت داشته باشد. در فوریه ۲۰۰۳، رابرت نلسون جیکوبز در حال نوشتن این فیلم بود و استیون پل و پاتریک اوالد در کنار برد وستون و نیک فیلیپس برای فیلم‌های Dimension برای کریستال اسکای تولید می‌کردند. در اوایل مارس ۲۰۰۴، این پروژه در بازار فیلم آمریکا برای توزیع تبلیغ شد، و در ماه نوامبر، کریستال اسکای در حال آماده شدن برای فیلمبرداری فیلم در بریتانیا طی شش ماه بعد بود. نوامبر آینده، کریستال اسکای قصد داشت کارگردان و بازیگران را به زودی معرفی کند و فیلمبرداری را در سال ۲۰۰۶ آغاز کند، اما این امر محقق نشد. استودیوی مارول در فوریه ۲۰۱۹ قصد داشت از این شخصیت در پروژه دنیای سینمایی مارول (MCU) استفاده کند، زمانی که کوین اسمیت مطلع شد که نمی‌تواند در انیمیشن «هوارد اردک» که در آن زمان برنامه‌ریزی شده بود، «گرگ‌گرگ در شب» را در سریال تلویزیونی مارول بازی کند. برنامه های خود مارول استودیو.

زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Werewolf by Night 2022 تا آگوست ۲۰۲۱، مارول استودیوز در حال ساخت یک برنامه تلویزیونی ویژه با مضمون هالووین برای دیزنی + بود که بر اساس گزارش‌ها بر روی Werewolf by Night متمرکز بود، اگرچه مشخص نبود که آیا نسخه‌های جک راسل یا جیک گومز از این شخصیت نمایش داده می‌شوند یا خیر. در اوایل ماه، هفته نامه پروداکشن یک پروژه Werewolf by Night را در گزارش خود از پروژه های آینده در حال توسعه گنجانده بود. مایکل جیاکینو برای کارگردانی این ویژه یک ساعته تا مارس ۲۰۲۲ استخدام شد، پس از اینکه قبلاً چندین فیلم MCU را بازی کرده بود و شایعه شده بود که از دسامبر ۲۰۲۱ یک پروژه + Marvel Disney را کارگردانی می کند. جیاکینو پیش از این فیلم کوتاه ۲۰۱۸ Monster Challenge و انیمیشن Star Trek: Short Treks قسمت “Ephraim and Dot” (2019) را کارگردانی کرده بود. وقتی فایگی از جیاکینو پرسید که می‌خواهد روی کدام ملک کمیک مارول کار کند، تهیه‌کننده در ابتدا از شنیدن علاقه جیاکینو به فیلم Werewolf by Night متعجب شد، اما پس از بحث بیشتر در مورد ایده‌هایش برای آن هیجان‌زده شد. برخی از این پروژه با عنوان Werewolf by Night یاد می کردند، اگرچه هالیوود ریپورتر اشاره کرد که می تواند عنوان متفاوتی داشته باشد. جیاکینو تایید کرد که در ژوئن ۲۰۲۲ کارگردانی ویژه را برعهده دارد و آن را یک فرآیند لذت بخش اما “چالش برانگیز” خواند. در سپتامبر همان سال، مارول استودیو رسماً فیلم ویژه با عنوان Werewolf by Night را معرفی کرد. این ویژه به عنوان “اولین ارائه ویژه استودیو مارول” توصیف شد و به عنوان “ارائه ویژه استودیو مارول” به بازار عرضه شد. ۵۳ دقیقه است. هیچ دستوری برای مدت زمان ویژه وجود نداشت، اما همه خلاقان معتقد بودند که باید حدود یک ساعت باشد. Giacchino به ویژه مانند یک قسمت از The Twilight Zone نزدیک شد، به این ترتیب که “یک شب از زندگی [جک راسل و السا بلاداستون] را ارائه می‌دهد و ببین چه اتفاقی می‌افتد”. این به آن‌ها این امکان را می‌داد تا از نیاز به پوشش بیش از حد نیاز یک داستان اصلی یا تنظیم آنچه که بعد از رویدادهای ویژه اتفاق می‌افتد اجتناب کنند. Feige، Stephen Broussard، Louis D’Esposito، Victoria Alonso و Brad Winderbaum از استودیو مارول به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی فعالیت می‌کنند.

هدر کوئین و پیتر کامرون با همکاری یکدیگر فیلمنامه را بر اساس داستانی از کوین نوشته اند. کوین قبلاً برای سریال‌های استودیوی Marvel Disney+ (2021) و کامرون برای WandaVision (2021) و Moon Knight (2022) نوشته بود. جیاکینو گفت که این ویژه از فیلم‌های ترسناک دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ الهام گرفته شده است و آن را با فیلم Poltergeist (1982) مقایسه می‌کند، که تأثیر بزرگی برای فیلم‌های ویژه داشت، زیرا «سطح مناسبی از ترس» را داشت. سایر الهامات شامل The Twilight Zone، King Kong (1933) و The Wolf Man (1941) بود که جیاکینو Werewolf by Night را “نامه عاشقانه” به این الهامات ترسناک خواند. علاوه بر این، جیاکینو سعی کرد با یک “مرکز اخلاقی” فراتر از “فقط خون و روده” به ویژه نزدیک شود. Disney+ اظهار داشت که این ویژه “احساس ترس و وحشت را به همراه خواهد داشت، همراه با تعلیق و ترس فراوان در طول مسیر”. Feige این ویژگی را “سرگرم کننده” نامید و اضافه کرد که نسبت به دیگر محتوای استودیو “کمی تیره تر و کمی ترسناک تر” است. عناصر شخصیت گرگینه در شب از کمیک ها تغییر داده شد تا داستان در یک محیط مدرن تر کار کند. این ویژه همچنین به پیشنهاد Feige، موجودات مردابی، Man-Thing را نشان می‌دهد. در Werewolf by Night از Man-Thing با این نام یاد نمی شود، جیاکینو می خواهد او را با نام واقعی خود، تد سالیس، به عنوان “راهی برای انسان سازی او” صدا کند. همچنین ملاحظاتی وجود داشت که از او به عنوان یک “انسان با اندازه غول پیکر” (اشاره به یکی از عناوین کتاب های مصور او) یاد شود، اما این و دیگران “هرگز احساس درستی نداشتند” و “کمی بیش از حد گستاخ” به نظر می رسیدند.

جیاکینو تصور می‌کرد که Werewolf by Night با توجه به استفاده از خون و عناصر ترسناک رتبه TV-MA را دریافت می‌کند، اما از آنجایی که سیاه و سفید بود احساس می‌شد که به این ویژه امتیاز TV-14 کمک کرد. Werewolf by Night جزئیات دقیقی درباره نحوه قرارگیری آن در MCU بزرگتر ارائه نمی دهد، اما Giacchino آن را “در قلمرو” MCU توصیف کرد. او افزود که نشان دادن «کجا، کی، چگونه» نحوه قرار گرفتن Werewolf by Night در MCU «مهم نیست». مقدمه ویژه، زمینه ای را فراهم می کند که چگونه هیولاها قبلاً در MCU وجود داشته اند، علیرغم هیچ اشاره قبلی، بسیار شبیه به روشی که فیلم Eternals (2021) Eternals را در تاریخچه پس زمینه MCU قرار داد. MCU، بدون حضور شخصیت های شناخته شده، هر چند برخی از ملاحظات شامل Blade وجود داشت.

زیرنویس فیلم Werewolf by Night 2022 - بلو سابتایتل

وب‌سایت جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، بر اساس ۴۹ بررسی، ۹۴ درصد امتیاز تأیید را با میانگین امتیاز ۷.۹۰/۱۰ گزارش کرده است. اجماع منتقدان این وب‌سایت چنین می‌گوید: «گرگ‌گرگ در شب، داستانی ترسناک که با صرفه‌جویی فشرده گفته می‌شود، یک اثر برجسته در مارول است که ثابت می‌کند مایکل جیاکینو به‌عنوان یک آهنگساز، یک کارگردان ماهر است».

جردن مورو از Variety، Werewolf by Night را “اولین تلاش پیروزمندانه برای از دست دادن شنل ها و اسپندکس و جستجو در قلمرو ژانرهای بیشتر برای مارول” نامید و از معرفی راسل و بلاداستون به MCU لذت برد، به ویژه به ظاهر Man-Thing که او آن را به نام “MVP” ویژه، فکر می کرد که شخصیت های دیگر فراموش شدنی هستند. مورئو به اندازه‌ی ظاهر گرگینه علاقه‌مند نبود و آرزو می‌کرد که ای کاش آن‌ها مانند موجودات دیگر فیلم‌های هیولا، «ترسناک‌تر یا بزرگ‌تر» بودند. دانیل فاینبرگ در نوشتن برای هالیوود ریپورتر گفت: «در تنها ۵۲ دقیقه و با توجه به شخصیت‌های فرعی، این یک چیز جزئی اما نسبتاً سرگرم‌کننده است، که با بازی‌های اصلی گائل گارسیا برنال و لورا بالاتر از یک تمرین ساده در سبک است. دانلی.” او طراحی Bloodstone Manor و “ادای احترام شبح‌آمیز قدیمی” را تحسین کرد، اما آرزو کرد کاش جیاکینو و وایت “بیشتر از آنها به افراط‌های زیبایی‌شناختی فشار می‌آوردند”. فاینبرگ امتیاز جیاکینو را “عنصر برجسته ای که همه چیز را به هم پیوند می دهد” نامید. دیوید فیر در نقد خود برای رولینگ استون گفت: «گرگینه در شب کمتر شبیه یک مسیر انحرافی فرانچایز است تا یک سفر یک روزه سرگرم‌کننده به قلمروی ژانری که قبلاً زیر پا گذاشته نشده بود». او ادامه داد که کارگردانی جیاکینو “احساس خوبی در مورد چگونگی حفظ روحیه بدون از دست دادن شتاب” داشت و فیلمبرداری و دگرگونی گرگینه راسل را ستود.

زیرنویس Werewolf by Night 2022 - بلو سابتایتل

کریس اوانجلیستا از فیلم /Film به Werewolf by Night امتیاز ۷ از ۱۰ را داد و این ویژه تلویزیونی را به عنوان “ادای احترام سریع، خشن و خنده دار فیلم هیولا، و برای هالووین عالی است” توصیف کرد. او استفاده از جلوه های عملی برای تصویر گرگینه را در مقابل CGI و سبک های فیلمبرداری سیاه و سفید ستود. Germain Lussier در Gizmodo این ویژه را به عنوان “یک فیلم کوتاه زیبا، فوق العاده و سرگرم کننده که حتی اگر ربطی به مارول نداشته باشد، کار می کند” توصیف کرد. او احساس می‌کرد که سرعت ویژه‌ای که نمی‌تواند به طور کامل تمام شخصیت‌ها و برخوردهای ارائه‌شده را بگیرد، نمی‌شود. ماریسا میرابال از IndieWire با لذت بردن از طراحی شیموگوچی و وایت، “امتیاز بزرگتر از زندگی” جیاکینو و استفاده از جلوه های عملی، “B+” ویژه را ارائه داد. اگرچه او تحت تاثیر توازن خشونت و کمدی در ویژه، همراه با یک خط داستانی “فشرده و مختصر” قرار گرفت، اما خاطرنشان کرد که به دلیل زمان کوتاه آن، “شخصیت‌ها [نمی‌توان] به طور کامل توسعه و کشف شوند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.