تاریخ انتشار : شنبه 23 مهر 1401 - 11:17
59 بازدید
کد خبر : 203174

دانلود زیرنویس فیلم Last Night 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Last Night 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Last Night 2010 شب گذشته یک فیلم درام عاشقانه محصول سال ۲۰۱۰ است که اولین کارگردانی او توسط ماسی تاجدین نوشته و کارگردانی شده است. این فیلم زوج متاهل جوآنا رید (کیرا نایتلی) و مایکل رید (سام ورتینگتون) را روایت می‌کند که وقتی یک شب را جدا از هم به دنبال دعوا

دانلود زیرنویس فیلم Last Night 2010 شب گذشته یک فیلم درام عاشقانه محصول سال ۲۰۱۰ است که اولین کارگردانی او توسط ماسی تاجدین نوشته و کارگردانی شده است. این فیلم زوج متاهل جوآنا رید (کیرا نایتلی) و مایکل رید (سام ورتینگتون) را روایت می‌کند که وقتی یک شب را جدا از هم به دنبال دعوا سپری می‌کنند وسوسه می‌شوند اشکال مختلف خیانت را تجربه کنند. جوآنا از نظر عاطفی به دوست پسر سابقش الکس مان (گیوم کانه) کشیده می شود در حالی که مایکل از نظر جسمی جذب همکارش لورا نونز (اوا مندز) می شود. از بازیگران این فیلم می توان به گریفین دان، دانیل اریک گلد، انسون مانت، استفانی رومانوف، اسکات ادسیت، جاستین کوتسوناس و کریزل آلمیدا اشاره کرد. Last Night توسط Entertainment One با همکاری شرکت فیلم Gaumont تولید شده است و به سوالاتی در مورد خیانت عاطفی و فیزیکی می پردازد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Last Night 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Last Night 2010 این فیلم قبل از اینکه تاجدین اهمیت اخلاقی آن را تشخیص دهد، به عنوان یک داستان عاشقانه و معلق ساخته شد. پس از متقاعد کردن نایتلی برای شکستن یک وقفه یک ساله بازیگری برای شرکت در فیلم، تاجدین نقش های دیگر را با در نظر گرفتن شیمی بازیگران انتخاب کرد. مندز در ابتدا نقش لورا را رد کرد اما پس از گفتگو با تاجدین حاضر شد در فیلم ظاهر شود. موسیقی متن فیلم توسط کلینت منسل ساخته شده است که برای کار خود جایزه جهانی موسیقی متن فیلم را برای آهنگساز سال دریافت کرد.

Miramax Films ابتدا Last Night را برای اکران در ۱۹ مارس ۲۰۱۰ خریداری کرد، اما با فروش شرکت به Holdings Filmyard به تعویق افتاد. این فیلم در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۰ و جشنواره فیلم رم در سال ۲۰۱۰ به نمایش درآمد. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۱ در فرانسه به نمایش درآمد و در ۶ می ۲۰۱۱ در ایالات متحده اکران محدودی داشت. از طریق ویدیو در صورت تقاضا منتشر شد. منتقدان در مورد داستان فیلم و تفسیر آن در مورد خیانت اختلاف نظر داشتند. اجراهای نایتلی، کانته، و مندز مورد تحسین قرار گرفتند در حالی که ورثینگتون و صحنه‌های بین مایکل و لورا مورد انتقاد قرار گرفتند. دیشب ۷.۷ میلیون دلار عمدتاً از بازارهای خارجی به دست آورد.

دانلود زیرنویس فیلم شب گذشته ۲۰۱۰ جوانا، نویسنده، و مایکل رید، یک مشاور املاک تجاری، زن و شوهری هستند که آپارتمانی در شهر نیویورک دارند. در طول مهمانی با همکاران مایکل، جوانا متوجه می‌شود که او با لورا نونز، یک همکار جذاب، وقت می‌گذراند و متعجب می‌شود که چرا قبلاً به او اشاره نکرده است. جوآنا به مایکل مشکوک می شود که با او رابطه نامشروع دارد و وقتی آنها به خانه باز می گردند با او در مورد آن روبرو می شود. آنها بحث می کنند اما بعداً همان شب آشتی می کنند. روز بعد، مایکل برای یک سفر کاری به همراه همکارانش لورا و اندی به فیلادلفیا می رود. جوانا پشت سر می ماند تا روی یک رمان کار کند. جوانا با دوست پسر سابقش الکس مان آشنا می شود. آن‌ها بعداً همان روز به یک بار می‌روند، با دو تن از دوستان الکس، ساندرا و ترومن، شام می‌خورند و در مورد رابطه گذشته‌شان و ازدواج جوآنا با مایکل صحبت می‌کنند. او هرگز درباره الکس به مایکل نگفته است.

زیرنویس فیلم Last Night 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس Last Night 2010 جوآنا و الکس به آپارتمان اندی باز می گردند، جایی که آنها در مورد عشق قبلی خود صحبت می کنند، پس از اینکه مایکل برای مدت کوتاهی رابطه خود را با جوانا قطع کرد، دوباره با هم ملاقات کردند. او بیرون می رود تا سگ اندی را پیاده کند. او به طور تصادفی آنها را در بیرون قفل می کند. آنها با ساندرا، ترومن و سگ به مهمانی می روند. جوآنا و الکس در طول شب به هم نزدیکتر می شوند و در نهایت همدیگر را می بوسند. بعد از مهمانی به اتاق هتل الکس برمی گردند. جوانا از داشتن رابطه  با الکس امتناع می ورزد و آنها در عوض شب را در رختخواب در آغوش می گیرند. روز بعد، جوآنا و الکس قبل از اینکه او با دل شکسته نیویورک را ترک کند، یکدیگر را می بوسند.

صحنه‌هایی که شب جوآنا با الکس را به تصویر می‌کشند با صحنه‌هایی که مایکل و لورا را نشان می‌دهند در هم آمیخته است. لورا پس از صرف شام با مشتری، مایکل را برای نوشیدنی در بار هتل دعوت می کند. آنها می بوسند اما مایکل به او می گوید که هرگز به همسرش خیانت نکرده است. آنها به استخر هتل می روند و در آنجا لباس زیر خود را در می آورند و با هم شنا می کنند. لورا از مایکل می پرسد که آیا تا به حال به او خیانت شده است یا خیر، و او می گوید نه. لورا پاسخ می دهد که یک بار توسط شریک زندگی اش مورد خیانت قرار گرفت و یک ماه عصبانی بود، اما بعد آشتی کرد. شریک زندگی او بعداً درگذشت. او ادعا می کند که اگر او نمی مرد، به احتمال زیاد همچنان با مایکل آنجا بود. آنها به اتاق لورا برمی گردند و به رختخواب می روند، اما او ناتوان است. مایکل: “فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد.” لورا: “حتی برای بار دوم نه؟” صبح، مایکل یادداشتی از جوآنا پیدا می کند که در آن به خاطر درگیری آنها عذرخواهی می کند و می گوید به او اعتماد دارد. مایکل با احساس گناه، زودتر فیلادلفیا را ترک می کند. لورا و اندی بدون او به مشتریان خود ارائه می دهند.

زیرنویس فیلم شب گذشته ۲۰۱۰ مایکل پس از بازگشت به آپارتمان خود، جوانا را در حال گریه می بیند. آنها در تلاش برای از سرگیری زندگی عادی خود برای روز برنامه ریزی می کنند. آنها در آغوش می گیرند و او می گوید که او را دوست دارم. جوآنا از ابراز محبت ناگهانی مایکل و بازگشت زودهنگام از سر کار گیج می شود. مایکل متوجه می شود که جوانا یک جفت کفش گران قیمت را از شب قبل کنار گذاشته و جذاب ترین لباس زیر خود را پوشیده است. فیلم در حالی به پایان می رسد که جوآنا برای صحبت آماده می شود.

زیرنویس Last Night 2010 - بلو سابتایتل

منتقدان تاجدین را به خاطر حمایت نکردن از جانا یا مایکل تمجید کردند. گفتگوی دی وی دی تجدین را به خاطر تقلیل نکردن شخصیت‌ها به «هیولاها و فرشتگانی که معمولاً برای سینما خلق می‌شوند، خیانت می‌کنند» تمجید کرد. در بررسی Entertainment Weekly، Owen Gleiberman دوست داشت که فیلم خیانت را فراتر از رابطه  مورد بررسی قرار دهد. هات پرس در حالی که نقد مثبتی به فیلم می داد، نوشت که اثربخشی پیام آن کاملاً «به تجربیات خود بیننده بستگی دارد». منتقدان دیگر از شخصیت‌های اصلی به‌عنوان خسته‌کننده انتقاد کردند، از جمله برخی این پرسش‌ها که چرا طرح ارزش توجه به آن را دارد. جاسوس دیجیتال آن را به عنوان “تجربه ای عمدتا توخالی” با “فقدان مشخص گوشت در استخوان های برهنه طرح” مورد انتقاد قرار داد. طرح و شخصیت‌های شب گذشته فاقد «اشتهای ماجراجویی دیوانه‌وار» در آثار وودی آلن، یا خطرات احساسی فیلم سال ۲۰۰۹ من عشق توصیف شده‌اند. علیرغم نقدهای منفی آنها از کلیت فیلم، ژاپن تایمز و پولیتیکو پایان آن را به دلیل ابهام آن ستایش کردند؛ پولیتیکو صحنه پایانی را به عنوان یک “لحظه غیر متعارف و هیجان انگیز” توصیف کرد که با پرش در فیلم شوهران ۱۹۹۲ مقایسه می شود. و همسران.

زیرنویس شب گذشته ۲۰۱۰ منتقدان نایتلی، کانته و مندس را برای اجراهایشان برجسته کردند. فیلمساز گفت نایتلی «تصویر لایه‌ای از زنی را در چهارراهی که نمی‌داند در آن است» ارائه کرد  و The A.V. کلوب آن را به “خوش خلقی به سبک میشل ویلیامز” تشبیه کرد. مصاحبه از ارائه خط او به عنوان «آنچه نمی دادم تا تو را خسته می کردم» به عنوان نمونه ای از «عملکرد بی سر و صدا ویرانگر» او اشاره کرد. علیرغم اینکه جوآنا را بی احساس می دانست، ژاپن تایمز توانایی نایتلی در انتقال درد روی صفحه را ستود. فیلمساز کانته و مندس را به خاطر خلق «ضربه‌های اصلی در نقش‌هایشان به‌عنوان شخصیت‌های مهم» متمایز کرد. مندز به عنوان “به ویژه جذاب” توسط ورایتی، و برای “مقاومت در برابر میل به بیش از حد (و بیش از حد) نقش خود را به روشی که یک هنرپیشه کوچکتر انجام می دهد” توسط DVD Talk مورد ستایش قرار گرفت. برخی از منتقدان شخصیت مندس و عملکرد او را به عنوان روشی برای اجتناب از تایپ‌نویسی مربوط به ظاهرش نسبت می‌دهند. از سوی دیگر، پولیتیکو از کانته انتقاد کرد که به جای رمانتیک و غمگین، «ترسناک و خودپسندتر» ظاهر شده است.

زیرنویس فیلم شب گذشته 2010 - بلو سابتایتل

ورثینگتون به خاطر عملکردش مورد انتقاد قرار گرفت. دی‌وی‌دی تاک بازی «کسل‌کننده و بی‌جان» او را به‌عنوان مشکل اصلی فیلم ذکر می‌کند، و مجله اسلنت نیز اشاره می‌کند که «ایده او در مورد کم‌بازی کردن، خالی بودن است».  Politico از ورثینگتون و نایتلی انتقاد کرد که بیش از حد “لرم” هستند و پتانسیل نقش خود را درک نمی کنند. خط داستانی مایکل با لورا، به ویژه در مقایسه با صحنه‌های بین جوآنا و الکس، با استقبال ضعیفی مواجه شد. IndieWire معتقد نبود تاجدین به اندازه کافی ثابت کند که چرا مایکل و لورا فراتر از یک جاذبه فیزیکی مشترک رابطه  دارند. گلوب اند میل با انتقاد از ورثینگتون و مندز به عنوان فاقد شیمی، نوشت که صحنه استخر “به طرز مضحکی ساده” بود و لورا بسیار “خسته و دور از دسترس” با مایکل بود. منتقدان دیگر گفتند که فیلم بیش از حد نامتعادل بود و جوآنا را به مایکل ترجیح دادند. لانه گیک! می خواست که داستان “کمی نسبت به شخصیت مایکل یکنواخت تر باشد و The Boston Globe آرزو می کرد که ای کاش تاجدین با بقیه بازیگران سخاوتمندتر بود، همانطور که با نایتلی است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.